Son Dakika

Kul, “Yeni sezona iyi başlamak istiyoruz”

Amasyaspor 1968 Futbol Kulübü Teknik Direktör Ercan Kul, ligin ilk haftasında deplasmanda Sinop temsilcisi Boyabat 1868 Spor ile oynayacağımız karşılaşmadan iyi futbol oynayarak, 3 puan alıp lige iyi başlamak istiyoruz dedi.
Amasyaspor 1968 Futbol Kulübü Teknik Direktör Ercan Kul, “Oyuncularım antrenmanlarda hırslı-lar ve çok istekliler antrenmanlarda oyuncularıma neler yapabileceklerini anlatıyorum çalışmalarımızı Boyabat 1868 Spor maçına yansıttığımızda mutlu döneceğimize inanıyorum. Pandemi nedeniyle takımımızın yanında taraftarlarımız olamayacak. İnanıyorum taraftarlarımızın manevi desteğini bizler teknik heyet ve futbolcularımız yanımızda hisse-deceğiz. Yeter ki bizlere inanıp güven-sinler, bu sezonun daha iyi olacağına inanıyorum.”
Amasyaspor 1968 Futbol Kulübü Teknik Direktör Kul, “bizler her kar-şılaşmayı tek tek düşünerek, lige o şekilde bakıyoruz. Oynayacağımız Boyabat 1868 Spor karşılaşmasını da o şekilde değerlendiriyoruz. Futbol-cularımızın sahada ellerinden geleni yapacaklarına inanıyorum.” Diye konuştu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı