Son Dakika

LEKTRİKLİ EV ALETLERİ TEKNİK SERVİS DALI YENİLENEBİLİR ENERJİLİ ATÖLYE ALTYAPI KURULUMU PROJESİ AÇILIŞ TÖRENİ GERÇEKLEŞTİ

LEKTRİKLİ EV ALETLERİ TEKNİK SERVİS DALI YENİLENEBİLİR ENERJİLİ ATÖLYE ALTYAPI KURULUMU PROJESİ AÇILIŞ TÖRENİ GERÇEKLEŞTİ

Amasya İl Millî Eğitim Müdürlüğünün sağladığı bütçeler ile yapımı tamamlanan Elektrik Dalı Yenilenebilir Enerji Atölyesi hakkında kısa bir sunum gerçekleştirildi.
Mesleki eğitimimizi güçlendirmek ve sektörle etkili işbirliği kurmak amacıyla hazırlanan “Elektrikli Ev Aletleri Teknik Servis Dalı Yenilenebilir Enerji Atölye Altyapı Kurulumu Projesi” açılış töreni Gümüşhacıköy Şehit Serkan Koç Çok Programlı Anadolu Lisesi’nde yapıldı.
Açılış törenine Amasya Milletvekili Hasan ÇİLEZ, Gümüşhacıköy Kaymakamı Yunus Emre FIRAT, İl Milli Eğitim Müdürü Ömer COŞKUN, Gümüşhacıköy Belediye Başkanı Zehra ÖZYOL, Gümüşhacıköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan GÜLTEKİN, Silverline Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin ALIŞ, öğretmenler ve misafirler katıldı.
Törende açılış konuşmasını gerçekleştiren okul müdürü Cüneyt GÜMÜŞ, OKA ve İl Millî Eğitim Müdürlüğümüzün sağladığı bütçeler ile yapımı tamamlanan Elektrik Dalı Yenilenebilir Enerji Atölyesi hakkında kısa bir sunum gerçekleştirdi.
Bakanlığımızca sanayi kuruluşları ile mesleki eğitim okullarımızın işbirliği ve öğrenci istihdamını destekleme projesine iyi örnek oluşturan Elektrik Dalı Yenilenebilir Enerji Atölyesinin açılışı gerçekleştirildi ve Türkiye’de ilkler arasında yer alan atölye gezildi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı