Son Dakika

MEHMET SARI:”Elimizden Gelen Tüm Desteklerle Yanında Olmaya Hazırız

MEHMET SARI:”Elimizden Gelen Tüm Desteklerle Yanında Olmaya Hazırız

Amasya’da Yeşilırmak kenarında bulunan tarihi yalıboyu evlerinin olduğu alanda Tarihi otel olarak kullanılan bina alevler içinde yandı.
Hafta sonu akşam vakitlerinde Amasya’da alev alev yanan Yeşilırmak kenarında bulu-nan tarihi yalıboyu evlerinin olduğu alanda 160 yıllık geçmişi olan ve Otel olarak kullanılan tarihi binadaki yangın söndürme çalışmalarına Amasya Belediyesi İtfaiye ekipleri destek oldu.
Amasya Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri çıkan yangında tüm seferberliğiyle, Amasya Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri ile Suluova ve Merzifon ilçelerinden de çok sayıda itfaiye aracı yangında söndürme ve soğutma çalışmasına destek verdi.
Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı Hatuniye Mahallesinde gece saatlerinde otel olarak kullanılan 160 yıllık tarihi konakta çıkan yangını, yerinde incelemelerde bulundu.
Başkan Sarı;Mağduriyet yaşayan esnafımızın, elimizden gelen tüm desteklerle yanında olmaya hazırız.
Can kaybının bulunmadığı yangın sonrası Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Ote-lin işletmeciliğini yapan vatandaşımıza ve mahalle sakinlerine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyorum”ifadelerine yer verdi

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı