Son Dakika

Mesleğinizle İlgili Her Şeyi Öğrenin Öğretin ve Uygulayın

Mesleğinizle İlgili Her Şeyi Öğrenin Öğretin ve Uygulayın

Kargı Orman İşletme Müdürlüğünce 2021 yılı iş programı doğrultusunda yürütülen faali-yetlerin ilk altı aylık bölümünün değerlendirilmesi yapılarak tamamlanan ve devam eden çalış-maların denetim ve incelemeleri devam ediyor
Amasya Orman Bölge Müdürü Halil Oflu beraberinde İşletme Pazarlama Şube Müdürü Ha-san Kemal Yayla, Silvikültür Şube Müdürü Hayati Ergüden Kargı Orman İşletme Müdürlüğü ziyaretinde İşletme Müdürü Mustafa Bayraktar ve teknik ekip tarafından karşılandı.
Teknik personelin katılımıyla düzenlenen toplantıda; İşletme Müdürü Mustafa Bayraktar ta-rafından mayıs ayı itibariyle tamamlanan projeler ve yıl sonu hedeflerine ulaşılması nok-tasında izlenecek yol haritası sunu eşliğinde anlatıldı.
Amasya Orman Bölge Müdürü Halil Oflu; 13 İşletmemiz ve 1 fidanlık müdürlüğümüz tara-fından 2020 yılı iş programlarımızı %100 gerçekleştirmemiz nedeniyle Bakanımız Dr. Bekir Pakdemirli tarafından Başarı Belgesi ile onurlandırıldık. Bu başarı hepimizin. Tüm çalı-şanlarımıza teşekkür ediyor aynı başarıyı tekrarlayarak taçlandırmak istiyoruz dedi.
Toplantının ardından;
Kızılırmak Şefliği Karatepe mevkiinde 03-09 Eylül 2020 tarihleri arasında Karacaoğlan – Sinanözü köy hudutlarında meydana gelen orman yangınında zarar gören sahada yürütülen çalışmalar yerinde incelendi.
Uzunyurt orman emval deposunda gidilerek istif, tasnif işleri ve üretimden elde edilen ürünlerin kalite ve standardizasyonlara uygunluğu denetlendi.
Denetim ve İncelemelerini tamamlayan Bölge Müdürümüz Halil Oflu;
Ormancılık bir ekip işidir. Zamanı, iş gücünü ve mevcut kaynaklarınızı çok iyi kullana-caksınız. Bunun yolu da, yapacağınız işle ilgili bilgiye sahip olmaktan, ekibinizle birlikte uyum ve disiplin içinde hareket etmekten geçiyor.
Mesleğinizle ilgili her şeyi öğrenin öğretin ve uygulayın
Onun içinde; Sosyal ve iş hayatınızda gelişim içerisinde olmalı, tecrübelerinizi paylaşmalı, öğrenmeli ve öğretmelisiniz. Genç ve dinamik bir ekibe sahibiz. Birlikte yemyeşil bir memleket oluşturacağız. dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı