Gündem

MÜCADELEMİZİ, ÜLKEMİZDE TAM DEMOKRASİYİ İNŞA EDENE DEK SÜRDÜRECEĞİZ

DEVA Partisi Amasya İl Başkanı Ahmet Melih Şeker, “Mücadelemizi, ülkemizde tam demokrasiyi inşa edene dek sürdüreceğiz.”dedi
DEVA Partisi Amasya İl Başkanı Ahmet Melih Şeker yaptığı açıklamada, “Milletvekilimiz ve Hukuk ve Adalet Politikaları Başkanımız Sayın Mustafa Yeneroğlu’na yapılan çirkin saldırılara Türkiye’nin 81 ilinde güçlü bir şekilde itiraz ediyoruz. Sayın Genel Başkanımız Ali Babacan genel merkezimiz-de konuya ilişkin değerlendirmelerini kamuoyuyla paylaştılar.
Sayın Genel Başkanımızın ifade ettikleri üzere; Emniyet Genel Müdürlüğü; dün haksızlığı, kabadayılığı, hukuksuz-luğu koruyan bir metin yayınlamıştır. Kimin kimden cesaret aldığı ortadadır. İnsanlara parmak sallayanların arkasında kimlerin olduğu ayan beyan ortadadır.
Şunu özenle belirtmek gerekir ki; muhatabımız zor şartlarda canını dişine takarak güvenliğimizi sağlayan emniyet personeli değil, polis teşkilatımızı siyasete alet edenlerdir.
Hukuka ve kanuna uygun davranan, zor şartlarda çalışan tüm emniyet teşkilatı mensuplarına bu vesileyle teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Hukuk ve Adalet Politikaları Başkanımıza, Milletvekili-mize, Yol Arkadaşımıza yapılan saldırılar karşısında asla susmayacağız. Türkiye Cumhuriyeti’nin hukuk tanımaz-ların devlet katında görev yapacağı yer olmadığını biliyoruz.
Genel Başkanımızın vurguladığı gibi; Önümüzdeki ilk seçimde hukuk namına, adalet namına ve demokrasi namı-na büyük bir zafer elde edeceğiz.
Bizler, DEVA Partisi Amasya İl Teşkilatı olarak karar-lıyız.
Hukuksuzluklara, kabadayılıklara geçit vermeyeceğiz.
Mücadelemizi, ülkemizde tam demokrasiyi inşa edene dek sürdüreceğiz” diye konuştu

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı