Son Dakika

Müdür Davu,23 Nisan Bayramını evlerinde kutlayan çocukların sevincini paylaştı

Müdür Davu,23 Nisan Bayramını evlerinde kutlayan çocukların sevincini paylaştı

Suluova İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Davu, dünya ve ülkemizi etkisi altına alan yeni tip koronavirüs salgınına yönelik alınan tedbirler kapsamında tüm kutlama ve etkinliklerin iptal edilmesinin ardından 23 Nisan Çocuk Bayramını evlerinde kutlayan öğrencileri ziyaret etti.

Müdür Davu, virüs salgını tedbirleri kapsamında okullara ara verilmesi nedeniyle kutlama programı yapılamayan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda “pencerenin güzelliği, Suluova’ya senin bayram sevincini yaşatsın” sloganıyla başlattıkları “evimiz okulumuz, odamız sınıfımız olsun“ etkinliğine öğrencilerin yoğun katılım sağladığını söyledi.

Dünyada çocuklarımıza armağan edilen ilk ve tek bayram olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı, çocukların cıvıl cıvıl seslerini, gülüşlerini ve neşelerini duyamadan geçiriyor olmanın burukluğunu yaşadıklarını belirten Müdür Davu, “evimiz okul, odamız sınıfımız” olsun etkinliği ile çocuklarımıza bayramın coşkusunu, heyecanını ve mutluluğunu bir nebzede olsa hissettirmek istediklerini kaydetti.

Etkinliği kapsamında Akören Köyü İlkokulu 2. Sınıf öğrencisi Ebrar Topçu ve 4.sınıf öğrencisi İsmail Topçu kardeşler ile Bolat İlkokulu 3. sınıf öğrencisi Nisanur Pehlivan ve Şehit Aydın Korkmaz İlkokulu 4. sınıf öğrencisi Ayşıl Hüma Otçu’yu ziyaret eden Ahmet Davu, öğrencilerin pencere, oda ve balkonlarına yaptıkları ve de sevinçlerini yansıtan süslemeleri oldukça beğendiğini ifade ederek teşekkür etti.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, oturan insanlar, takım elbise ve çocuk

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı