BelediyeGündem

MUHTARLARDAN BAŞKAN SARI’YA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Tüm Muhtarlar Derneği Başkanı Erhan Zengin ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Muh-tarlar Günü nedeniyle Belediye Başkanı Mehmet Sarı’yı makamında ziyaret ettiler.
Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Tüm Muhtarlar Derneği Başkanı Erhan Zengin ve beraberindeki muhtarları belediyede misafir etti.
Bir süre Amasya üzerine fikir alış veri-şinde bulunduğu muhtarlara nazik ziya-retleri ve anlamlı hediyeleri için teşekkür eden Başkan Sarı her zaman Amasya’nın uç beylerinin yanında olduğunu söyledi.‘BİZ KENDİSİNDEN RAZIYIZ, ALLAH’TA ONDAN RAZI OLSUN’
Belediye Başkanı Mehmet Sarı’nın Amasya’ya kazandırdığı projeler ile şehrin vizyonunu değiştirdiğini söyleyen Tüm Muhtarlar Derneği Başkanı Erhan Zengin açıklamasında şunları kaydetti;“Belediye Başkanımız Sn. Mehmet Sarı beyefendiye her yıl olduğu gibi bu yıl da Muhtarlar Günü’nde yayınladığı kutlama mesajından dolayı iade-i ziyarette bulunduk. Kendisi var olsun mahallelerimizin köylerimizin her türlü sorununda yardımcı ve destek oluyor.
Biz kendisinden razıyız, Allah’ta ondan razı olsun. Amasya’da herkes görecek ki büyük projeler tamamlanmış olacak. Hilton Oteli, Yeşilırmağın ıslahı, teleferik projesi, Akdağ’dan suyun getirilmesi ve suyun ücretsiz olması gibi büyük projeleri var.
Belediye Başkanımız şehrimize suyu neredeyse bedavaya veriyor, halkımız 500 lira elektrik faturası ödüyor. Su parası da başkanımız olmasa 300 lira olurdu. Su faturaları 10 lira – 20 lira gibi komik rakamlara indi. Amasyalıları bu yükten kurtardığı için Başkanımıza teşekkür ediyorum. İnşallah bir dönem daha başımızda olur. Bunun yanı sıra Serçoban Evliyası’nı bakım ve yenileme çalışmaları yaparak şehrimize kazandırdı. Bu çalışma ile de Evliyalar- enbiyalar şehrimize yakışır bir hal aldı. Bunun yanı sıra Yenice Gölbaşı da yeni yüzü ile şehrimize yakışır hale getirildi. İnşallah yakın zamanda Cumhurbaşkanımızın onayında olan projelerimiz de tamamlandığında Gözlek Köyümüz ve Amasya’mız uçuşa geçecek. Ben tüm muhtarlarımız adına Belediye Başkanımıza yaptığı hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.