Gündem

Muhtarlarımız, Devlet Kurumlar Arasında Köprü Vazifesi Görmektedir

Ak Parti Amasya Milletvekili Mustafa Levent Karahocagil, 19 Ekim Muh-tarlar günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Vekil Karahocagil mesa-jında şu ifadelere yer verdi; “Muhtarlarımız, bulunduğu mahallede veya köyde, Devletimizin tüm kurumlarını temsil etmekte ve halkımızla Devlet kurumları arasında köprü vazifesi görmek-tedir.”dedi En küçük idari birimlerimizin, köylerimizin, mahalleleri-mizin gelişmesi ile ülke-mizin gelişmesi aynı yönde olmazsa; sağlıklı ve istikrarlı bir büyüme gerçekleştirilemez. Evde, köyde, mahallede demok-rasi kültürünün güçlen-mesi, ülkemizin tamamına aynı ölçekte yansımaktadır.
Bizler kadim şehrimiz Amasya’mızda, Cumhurbaşkanımızın liderliğinde başta Valiliğimiz olmak üzere İl Özel İdaremiz ve tüm kamu kuruluşlarımızla beraber İlimizde görev yapan tüm muhtarımızla işbirliği yapıyor, onların vatandaşlarımıza hizmet götürmeleri hususunda her zaman destekçileri oluyoruz ve olmayada devam edeceğiz inşallah.
Bu duygularla, görevini layıkıyla yaparak vatanına, milletine, memleketine hizmet eden bütün muhtarlarımıza görevlerinde başarılar ve kolaylıklar diliyor, 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü en içten dileklerimle tebrik ediyorum.”ifadelerine yer verdi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.