Gündem

MUHTARLARIMMIZA HER TÜRLÜ DESTEĞİ VERMEYE DEVAM EDECEĞİZ

Amasya Valisi Mustafa MASATLI’nın Muhtarlar Günü Mesajı yayımladı.
Amasya Valisi Mustafa Masatlı mesajında şu ifadelere yer verdi; Muhtarlar demokrasi-mizin temel taşı olup, devlet ile halk arasında köprü vazifesi görerek, önemli bir kamu görevini yerine getirmektedirler.
Kültürümüzün ve toplumsal hayatımızın önemli yapı taşlarından biri olan Muhtarlık, insan ve hizmet odaklı anlayışın icrasında vazgeçilmez bir öneme sahiptir.
Sayın Cumhurbaşkanımız da, Muhtarlarımızın önemine istinaden sürekli onlarla bir arada olmuş ve ‘19 Ekim’ gününün de ‘Muhtarlar Günü’ olarak kutlanmasını kararlaştırmıştır. Bizim yönetim anlayışımızda da, Muhtarlarımızın görüş, öneri ve istekleri daima ön planda tutul-maktadır.
Bu bağlamda bizler daima bir arada olduğumuz, sıkça gerçek-leştirdiğimiz ziyaretlerinde talep ve beklentilerini dinleyip, çözüm yolları üretmeye gayret göster-diğimiz muhtarlarımıza bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da her türlü desteği vermeye de-vam edeceğiz.
Bu düşüncelerle başta İlimiz olmak üzere, Ülkemizin köy ve mahallelerinde hizmet veren tüm Muhtarlarımızın bu anlamlı gününü kutlayarak, çalışma-larında başarılar diliyorum.”dedi
Amasya Valiliği

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.