Son Dakika

MUSTAFA SAATÇİ, ÇİFTÇİLERE TEŞEKKÜR ETTİS.S. Amasya Pancar Ekicileri Kooperatif Başkanı Mustafa Saatci teşekkür mesajı yayımladı. Çok değerli pancar ekicisi çiftçi-lerimiz, Amasya Pancar Ekicileri Kooperatifine, Amasya Şeker Fabri-kasına, bu topraklara ve onun üze-rinde var olan her değere gönül ver-miş, neşesi ile sevinip, derdiyle kederlenmiş tüm dostlarımız. S.S. Amasya Pancar Ekicileri Kooperatifi’nin 66., 67., 68., 69. ve 70. Olağan Genel Kurul Toplantısı siz de-ğerli çiftçilerimizin kıymetli katılım-ları ile 07.08.2021 Cumartesi günü yapımış olup, Yönetim Kurulu ve Denetçiler ibra edilmiş, tüm hesaplar tasdik edilmiştir. Genel Kurulumuzda yapılan seçim faaliyeti sizlerin yoğun katılımı ve katılımda göstermiş olduğunuz öz-veri ve sağduyunuz sayesinde adeta bir demokrasi şölenine dönüşmüştür. Yapılan seçimin Kooperatifimize, yöremize ve tüm çiftçilerimize hayırlı ve uğurlu olsun.

S.S. Amasya Pancar Ekicileri Kooperatif Başkanı Mustafa Saatci teşekkür mesajı yayımladı.
Çok değerli pancar ekicisi çiftçi-lerimiz, Amasya Pancar Ekicileri Kooperatifine, Amasya Şeker Fabri-kasına, bu topraklara ve onun üze-rinde var olan her değere gönül ver-miş, neşesi ile sevinip, derdiyle kederlenmiş tüm dostlarımız.
S.S. Amasya Pancar Ekicileri Kooperatifi’nin 66., 67., 68., 69. ve 70. Olağan Genel Kurul Toplantısı siz de-ğerli çiftçilerimizin kıymetli katılım-ları ile 07.08.2021 Cumartesi günü yapımış olup, Yönetim Kurulu ve Denetçiler ibra edilmiş, tüm hesaplar tasdik edilmiştir.
Genel Kurulumuzda yapılan seçim faaliyeti sizlerin yoğun katılımı ve katılımda göstermiş olduğunuz öz-veri ve sağduyunuz sayesinde adeta bir demokrasi şölenine dönüşmüştür. Yapılan seçimin Kooperatifimize, yöremize ve tüm çiftçilerimize hayırlı ve uğurlu olsun. Mevla tüm çiftçilerimize yerin bitirdiğinden, göğün indirdiğinden bol bol nasip etsin inşallah.
Seçim günü hiçbir çiftçimizin veya orada görevli hiç-bir çalışanın burnunun kanamaması en büyük sevincimizdir.
Bu seçimin sağlıklı bir şekilde tamamlanması için bu konuda yoğun mesai ve emek harcamış Amasya Vali-liğine, Tarım ve Sağlık İl Müdürlüklerine, Emniyet İl Müdürlüğü ve onun kahraman mensuplarına, Panko-birlik ve Şirketimiz çalışanlarına ve kıymetli basın mensuplarımıza en kalbi şükranlarımı sunuyorum.
Sizler, ilk ve son söz sahibi olarak dört yıllığına, bu kurumları yaşatma, hepimizin aydınlık geleceğini imar etme, birlikte yürüyüp birlikte büyüme görevini bizlere tevdi ettiniz.
Bizlerde sizlere, Asil Çiftçimizin hak ve menfaatini koruyup, kollayacağımıza, bu güzide kurumların namus ve şerefini en üst düzeyde temsil edeceğimize bu konuda dün olduğu gibi bu günde her hangi bir çıkar ve mesai mefhumu gözetmeksizin gece, gündüz durmadan çalışa-cağımıza söz verdik, taahhüt ettik.
Seçim süreci geride kaldı. Şimdi tekrar sizler için kaldığımız yerden çalışma zaman başladı. Bilinmesini istiyoruz ki bizlerin kimseyle bir sorunu olmayıp, kimseye karşı şahsi bir kırgınlığı da yoktur.
Sorunların çözümü noktasında her türlü olumlu öneri ve katkıya açık olduğumuz gibi, her türlü yapıcı eleştiride başımızın tacıdır. Ancak maksadını aşan her söz ve eylem dün olduğu gibi bu günde aynı şiddette karşılık bulacaktır.
Çiftçilerimiz, dostlarımız ve çalışanlarımız arasında çıkartılmak istenilen her türlü nifak ve fitneye Yönetimimiz tarafından asla müsamaha gösterilmeyecek, asla tolere edilmeyecektir.
Değerli çiftçilerimiz, sizlerin rahat etmediği veya ettirilmediği yerde bizlere asla istirahat yoktur. Bu güne kadar ne yaptığımızı çok iyi bildiğimiz gibi yarınlar içinde neler yapacağımızı gayet iyi biliyoruz. Şahsımla birlikte grubumuza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı müteşekkiriz.
Bu baş bu beden de durduğu ve sizlerin, bizlere olan güveni ve teveccühü devam ettiği sürece, siz kıymetli çiftçilerimize hizmet etmek bizler için en büyük şan ve şeref olacaktır.
Hepinizi Allah’a emanet ediyor, saygı, sevgi ve şükranlarımı sunuyorum.”dedi

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı