GÜNCEL HABER

Niksar Belediyespor ile Amasyaspor 1968 FK karşı karşıya geldiler

Bölgesel Amatör Ligi 5. Bölge 1. Grup 4. Hafta maçında Niksar İlçe stadyumunda Niksar Belediyespor ile Amasyaspor 1968 FK karşı karşıya geldiler.
Karşılaşmaya Amasyaspor 1968 FK’li futbolcuların vuruşuyla başladı 5. dakikada Sefa Turan Emin soğuk ver kaçında top sefa Turan’da kaldı ve pasını Enin Soğuk’a verdi Emin Soğuk’un vuruşu direkten döndü top Niksar Belediyespor’un kalecisi Ersin’de kaldı bu pozisyondan sonra oyuna ağırlığını koyan ev sahibi Niksar Beledi-yespor’lu futbolcularda girdikleri pozisyonlardan yararlanamadı ve ilk kırkbeş dakika sonun her iki takımda soyunma odasını 0-0 beraberlikle gitti.
Karşılaşmanın ikinci yarısında ise ev sahibi Niksar Belediyespor’un ağırlığı gözükürken Amasyaspor 1968 FK orta sahasını Niksar belediyespor’lu futbolcular rahat geçerken girdikleri gol pozisyonlarında yararlanamadılar karşılaşmasının son dakikalarında ise Amasyaspor 1968 FK’lı Canberk Özçakır ceza alanı içerisinde düşürülürken maçın Trabzon Bölgesi hakemi Mehmet Kara pozisyona devam dedi karşılaşmasının uzatma dakikalarındada her iki takımdan gol sesi çıkmayınca karşılaşma başladığı gibi 0-0 sona erdi.Amasyaspor 1968 FK Niksar Belediyespor önünde almış olduğu beraberlikle puanını 7’ye yükseltirken oynanan dört hafta sonunda alınan 2 galibiyet 1 beraberlikle 7 puanla ligde 3. sırada yer alıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı