GÜNCEL HABER

OFLU; “Annelerimiz, eşimiz, kızımız yani kadınlar bizim her şeyimizdir”

OFLU; “Annelerimiz, eşimiz, kızımız yani kadınlar bizim her şeyimizdir”

Amasya Orman Bölge Müdürü Halil Oflu 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Amasya Orman Bölge Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren bayan personellerin katılımıyla bir tören düzenlendi.
Törende açılış konuşmasını yapan Amasya Orman Bölge Müdürü Halil Oflu, “Son günlerde gerçekleşen olayları görüyor ve çok üzülüyoruz. Annelerimiz, eşimiz, kızımız yani kadınlar bizim her şeyimizdir.
Benim için kadın; Annemdir, kız kardeşimdir, eşimdir, kızımdır. Bu vesileyle öncelikle şehit annelerimizin, gözlerimizin nuru kızlarımızın, yol ve kader arkadaşımız eşlerimizin, başımızın tacı annelerimizin ve tüm hanım kardeşlerimizin 8 Mart Kadınlar Gününü Kutluyor ve say-gılarımı sunuyorum.
Kadınlarımız bizim baş tacımızdır onlara karşı ayrımcılığın ve şiddetin karşısındayız
Bu kutlamaların 365 güne yayılması gerektiği düşüncesiyle kadın mesai arkadaşlarımızın ve arkadaşlarımız nezdinde tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü, Bölge Müdür-lüğümüzdeki arkadaşlarım adına kutluyorum.” Dedi.
Konuşmaların ardından kadın çalışanlara günün anlamına binaen karanfil verildi.
Düzenlenen törene Amasya Orman Bölge Müdürü Halil Oflu, Bölge Müdür Yardımcısı Meh-met Demirbağ, ve Amasya Orman İşletme Müdürü Uğur Çelik ve kadın personeller katıldı.
8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla “Doğumdan ölüme kadar hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz yapan değerli kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyoruz denildi

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı