Son Dakika

ÖĞRENCİLERDEN DEMİRKALE’YE İLKÖĞRETİM HAFTASI ZİYARETİ

ÖĞRENCİLERDEN DEMİRKALE’YE İLKÖĞRETİM HAFTASI ZİYARETİ

Merzifon’da 2019-2020 eğitim ve öğretim yılı İlköğretim Haftası nedeniyle öğrenciler, Merzifon Kaymakamı Gürkan Demirkale’yi makamında ziyaret ettiler.

İlköğretim Haftası kapsamında Merzifon Kaymakamı Gürkan Demirkale’yi, Fatih İlkokulu Müdürü Hüseyin Başdemirci, öğretmen ve 3. Sınıf öğrencilerinden Melik Kaan Özçelik ile Nil Bilge İzmirli, ziyaret etti. Ziyaret sırasında öğrenciler Kaymakam Demirkale’ye çiçek takdiminde bulundu.

Kaymakam Demirkale kendisini ziyarete gelen öğrencilerle sohbet ederek ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade etti. Yeni dönemde başarılar dileyen Demirkale, daha sonra öğrencilere çeşitli hediyeler verdi. Kaymakam Demirkale, öğrenci, öğretmen ve veliler için yeni eğitim öğretim yılının başarılı geçmesini temennisinde bulundu.

Kaymakam Demirkale burada yaptığı konuşmada, “2019-2020 eğitim öğretim yılının başlangıcı olan 9 Eylül günü bugün güzel bir yaz tatilinin sonunda okullarımız çocuklarına kavuştular. Okullarımız da öğrencilerine kavuştu. 2019-2020 eğitim ve öğretim yılının çocuklarımıza, öğrencilerimize, velilerimize, öğretmenlerimize ve idarecilerimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Başarılı, sağlıklı, mutlu, huzur dolu bir eğitim öğretim yılı olsun. Sene sonunda da inşallah, güzel çalışmalarla herkes istediği başarıya ulaşsın.” ifadelerini kaydetti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı