Son Dakika

ÖMER COŞKUN’DAN GÖYNÜCEK İLÇESİNE ZİYARET

ÖMER COŞKUN’DAN GÖYNÜCEK İLÇESİNE ZİYARET

Amasya İl Millî Eğitim Müdürü Ömer COŞKUN devam eden yüz yüze eğitim faaliyetlerini ve salgına karşı alınan önlemleri yerinde incelemek amacıyla Göynücek ilçemize ziyarette bulundu.
İl Müdürü Göynücek ilçesindeki ilk durağı Atatürk İlkokulu oldu.
Göynücek İlçe Millî Eğitim Müdürü Abdulmuttalip ZİYAGİL, İl Millî Eğitim Şube Müdürü Alpaslan KANAR’ın eşlik ettiği ziyarette İl Müdürü sınıfları dolaşarak öğrencilerle bir süre sohbet etti.
Öğrencilere çeşitli hediyeler veren İl Müdürü öğretmenlerden yürütülen eğitim faali-yetleri hakkında bilgi aldı.
Belediye Başkanı Kadir Fatih ER-DOĞAN’ı Ziyaret
Atatürk İlkokulundaki incele-melerinin ardından Müdür COŞKUN, Göynücek Belediye Başkanı Kadir Fatih ERDOĞAN’ı ziyaret etti.
Ziyaretlerinde Göynücek ilçe-sinde sürdürülen eğitim öğretim faaliyetleri ve yürütülen projeler hak-kında bilgi alış verişinde bulu-nulurken İl Müdürü eğitim öğretime verdikleri destekten ötürü Belediye Başkanı ERDOĞAN’a teşekkürlerini iletti. İl Müdürü Göynücek ilçesindeki son ziyaretini Şehit Erkan Karaçoban Çok Programlı Anadolu Lisesine gerçekleştirdi. Okul bünyesinde bulunan kodlama atölyesi ve müzik sınıfında incelemelerde bulunan İl Müdürü COŞKUN daha sonra özel eğitim sınıfında öğ-renim gören öğrencilerle bir süre sohbet etti. Öğrencilere “Maske”, “Mesafe”, “Hijyen” kurallarını hatırlatan İl Müdürü ziya-retin ardından Göynücek’ten ayrıldı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.