Son Dakika

ÖMER COŞKUN,KONTROLLÜ NORMALLEŞME SÜRECİ KAPSAMINDA DÜZENLENEN DENETİMLERE KATILDI

ÖMER COŞKUN,KONTROLLÜ NORMALLEŞME SÜRECİ KAPSAMINDA DÜZENLENEN DENETİMLERE KATILDI

Amasya İl Millî Eğitim Müdürü Ömer COŞKUN kontrollü normalleşme süre-cinde koronavirüs vaka sayısını hızla azaltmak için uygulanan “Dinamik De-netim Modeli” kap-samında ilimiz mer-kezi Üçler Mahallesi bölgesinde yapı-lan denetimlere bizzat katıldı.
Denetim seferberliği kapsamında kontrollü normalleşme döneminin sür-dürülebilirliği ve bir an evvel tam anla-mıyla normalleşmenin sağlanması için; temizlik, maske, mesafe prensip-lerinin yanı sıra hayatın her alanını kap-sayacak şekilde belirlenen kurallara uyulmasının önemini, salgına karşı devlet-millet el ele mücadele etmemiz gerektiği vurgulanarak gerekli uyarılarda bulunuldu.
Denetimler sonucu açıklamalarda bulunan İl Müdürü COŞKUN, “Esnaf ve vatandaşları-mıza kontrollü normalleşme tedbirleri hakkında bilgi verdik. İmkânlarımız doğrultusunda iş yerlerini ve halka açık alanları ziyaret ederek vatandaşlarımıza maske, mesafe ve temizlik ted-birleri konusunda bilgiler verip mevcut risk durumunun düşürülmesi konusunda halkı-mızdan destek istiyoruz.
Alınan tedbirler doğrultusunda ve halkımızın desteğiyle en kısa sürede salgın sürecinin sona ermesini temenni ediyoruz.” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı