Son Dakika

Pancar Üreticisi SAATCİ Dedi

Amasya Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanlığı için yapılan seçimde Mevcut Başkan Mustafa Saatcı’ya “yola devam” di-yen Pancar Üreticisi, kırılması zor bir oy oranı ile destek verdi.
Amasya Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanlığı için adaylığını açıklayarak se-çime giren Mahmut Demir, Kamil Sayar ve Oğuz Kavuncuoğlu isim-lerini geride bırakan Mevcut Başkan Mustafa Saatcı başkanlığa seçildi.
Sandıktan 5982 oy Mustafa Saatcı’ya, 4550 oy Mahmut Demir’e, 3698 oy Kamil Sayar’a ve 847 oy Oğuz Kavun-cuoğlu’na çıktı.
Seçim ardından kısa bir konuşma yapan Amasya Pancar Ekici-leri Kooperatifi başkanı Mustafa Saatcı; “Çok kıymetli Pancar Ekicisi Çiftçilerimiz, Amasya Pancar Ekicileri Kooperatifi’ne ve Amasya Şeker’e gönül vermiş tüm paydaşlarımız, büyük bir katılımla gerçekleştirdiğimiz S.S. Amasya Pancar Ekicileri Kooperatifi seçimindeki değerli katılım ve katkılarınız için hepinize şahsım ve yönetimim adına şükranlarımı sunuyorum. Zorlu bir seçim sürecinin ardından siz kıymetli çiftçilerimizin yüksek teveccühüyle grubumuz ile birlikte Amasya Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu’na seçilmiş olmaktan büyük bir kıvanç duyuyoruz. Bu süreçte olduğu gibi tüm çiftçi kardeşlerimizin ve çalışanlarımızın hakkını yönetimimizle birlikte bugün de gelecekte de cansiperane savunmaya devam edeceğimiz-den emin olabilirsiniz. S.S. Amasya Pancar Ekicileri Kooperatifi’ni hep beraber, her geçen gün daha ileri götüreceğimize inancımız tam.
Amasya’lı, Erbağ’lı, Göynücek’li, Gümüşhacıköy’lü, Havza’lı, Merzifon’lu, Suluova’lı, Taşova’lı ve Vezirköprü’lü pancar üreticilerimizi teşekkür ediyorum.”dedi.
Mustafa Saatcı’nın başkan olduğu listede yönetim ku-rulu üyeleri şu şekilde oluştu. Ayten Çöl, Savaş Üçok, Uğur Yazıcı ve Behçet Comba.
Denetleme Kurulunda ise, Mesut Ünal, İhsan Avcı ve Osman Karaca

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı