Son Dakika

Problem Olarak Hangi Husus Varsa Bunları Çözecek Ak Parti Ak Kadınlardır”

Amasya İl Danışma Toplantısı MKYK Üyesi geçmiş dönem Amasya Milletvekili Haluk İPEK ve İl koordinatörü Bilal KIRK-PINAR’ın katılımlarıyla Amasya Eğitim Fakültesi konferans salonunda yapıldı.
AK Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Akif Kesmekaya, Ak parti Amas-ya milletvekili Hasan Çilez, Adalet ve Kalkınma Partisi Kurucular Kurulu ve MKYK üyesi Haluk İpek, Merkez İlçe Başkanı Galip Uzun, Kadın Kolları Başkanı Mesudiye Altun Gürlevik, Gençlik Kolları Başkanı Uğur Sarı belediye baş-kanları, partiler ve basın mensupları katıldı
Ak Parti Amasya Milletvekili Hasan Çilez Ak Parti Amasya İl Danışma Meclisi Danışma toplantısında şu ifadelere yer verdi;”Geldiğimiz bu nok-tada 2023 Cumhurbaş-kanımızın bize kızıl elma olarak koyduğu bir hedefi Milletvekili olduktan sonra memleketimize taş üstüne taş koyduğumuzu düşü-nüyorum.”dedi Amasya’da ne yaptık? Amasya ilk önce dokap projesi olarak kaynak olduğunu gördüm Amasyam projesine dahil ettik. Bu yılda Dokapa en çok proje sunan Amasya oldu.
Amasya’da uzun yıllar konuşulan problemler olan 600 yataklı devlet hastanesi bunu yatırım programları alınması için biz mücadele ettik. Sayın Cumhurbaşkanı-mıza konuyu arzu ettik.
600 yataklı Amasya devlet hastanemizin yatırım programları alınmasını mesh ettik İnşallah 2022 yılında hep birlikte gidip temelini atmaya nasip olur.
Tarımsal sulamayla ala-kalı ciddi emek sarf ediyor her noktada bastırıyoruz aydınca barajını bir bir sisteme alıyoruz çok büyük suya ihtiyaç olan bölgelerimizle su bulmakla zorluk çekiyoruz.
Değerli arkadaşlar yalanın ve hakaretin ardı arkası muhalefette kesil-miyor yalan söyleyerek haftanın yalanları diye sosyal medya kampanyamız var.
Milletvekili Çilez Kılıçdaroğlu’nun, son açık-lamalarıyla açıkça devlet memurlarını tehdit ettiğini, tek dertlerinin Recep Tayyip Erdoğan ve Ak Parti düş-manlığı olduğunu söyledi.
Yalanın ve hakaretin ardı arkası muhalefette hiç kesilmiyor diyen Milletvekili Çilez, “Sürekli halkın içeri-sindeyiz ekonomik enflas-yonik bir baskı dünyada olduğu gibi ülkemizde de var. İnsanlarımızın alım gücü ile ilgili problemleri oluştu mu oluştu.
Bunları görüyoruz. Ama bunları görürken tedbir alabilen bir hükümetimiz bir cumhurbaşkanımız var. Halkımızın bu sorunların çözümde yine Ak Partiyi gösteriyor çok şükür, çözerse Ak Parti çözer diyor.
Bu ümidi kesinlikle kaybetmememiz lazım. Bu çözüm mercii olarak bizi görmesi bizim için büyük bir avantajdır bu yüzden muhalefetin yalan fırtınası ile karşı karşıyayız. Yalanın ve hakaretin ardı arkası muhalefette hiç kesilmiyor. Artık millette alıştı yalan söylediklerine.
Ama şimdi tehdide başladılar. Sayın Kılıçdaroğlu iş insanlarını, çiftçileri, öğretmenleri tehdit etti mi etti. Baktı millet çok takmıyor Sayın Kılıçdaroğlu tüm kamu kurum ve kuruluşlarındaki memurları tehdit etti top yekûn. tehdit etti.
Kılıçdaroğlu tüm kamu kurumlarını ahıra çevirdi-niz.”dedi
Ben basın toplantısında da Sayın Kılıçdaroğlu’na sordum kamu kurumlarını ahırlaştırdınız dedi. Siz o ahır dediğiniz kamu kurumlarının birinden emekli oldunuz kendinizi ne olarak görüyorsunuz? dedi.
Biz bunu milletimiz adına sorduk. Siyaseti bu seviye düşüren bir muhalefetimiz var. Bir elinden iyi partinin bir elinden HDP’nin tutmuş halay çekmeye çalışıyorlar, ritim tutturmaya çalışıyor, başaramıyorlar.
Bunları milletimi görüyor önümüzdeki süreçlerde de inşallah biz daha görülebilir hale önümüzdeki süreçte getireceğiz. Tek dertleri recep Tayyip Erdoğan ve ak parti düşmanlığı üzerine kurdukları siyasi hedefleri var.
Siz bu siyasi düşmanlıkla siyaset yaparsanız millete hiçbir faydanız olmaz. Ülkede problem olarak gördüğünüz hangi husus varsa bunu çözecek irade Ak Parti’de var.
Sayın cumhurbaşkanımız bunun sözünü verdi mi verdi. çalışmaları yapıldı mı yapıldı. Ekonomimiz uygun hale geldi mi geldi. İnşallah nisan mayıs gibi 3600 ek gös-tergeye verdiğimiz sözü tutuyoruz.
Ülkede problem olarak hangi husus varsa bunları çözecek Ak parti Ak kadınlardır. Bizde bunu önümüzdeki süreçte bir bir çözdüğümüz zaman şu sokakta gezen teşkilatları kadın kollarımız il ve ilçe teşkilatlarımız o rahat-lamayı göreceksiniz.
Üstesinden gelemeyece-ğimiz hiç durum hiç bir şey olamaz. Dünya konjektörüne de ekonomik politikaları ile direnen bir Türkiye cumhuriyeti ve hükümetimiz var. İngiltere’de avrupanın diğer ülkelerinde doğalgaz sıkıntısından tutun market raflarındaki kıtlığa kadar bi sürü etki var.
Ülkemizde sıkıntı yok demiyoruz. Bunu demek millet sırtını dönmek demek biz katiyen millet sırtımızı dönmeyiz. Ak parti teşkilat-ları da milletvekilleri de yöneticileri de bunu hiçbir zaman yapmadık ve yap-mayız.
Sokağı biliyoruz milletimizin bize serzeniş-lerini biliyor bunun için gece gündüz gayretle çalıyoruz. Milletimizin yanından ayrılmadık ayrılmayacağız da. Milletimizle 2 ayımız Amasya’da geçirdim. Bozkurta görevlendirildiğim için sadece o sürede Amasya’dan ayrıldım. Bozkurttaki vatandaş-larımıza ilk yardımı da Amasya Ak Parti İl Başkanlığımız gerçek-leştirdi. işte bu potansiyel güç dediğimiz bir tane köye bir oda büyüklüğündeki jeneratörü helikopterle o gece de ışıksız kalmasın diye o güç Amasyaya aynı şekilde tezahürat etmiş.
Ülkeyi bu güce getiren Ak parti Ak parti her sorunu çözer bu gücüde milletinden teşkilatlarından aldığı aşikâr. Teşkilat çalışmaları-mıza ara vermeden devam etmeliyiz çünkü bu organi-zasyonları yapacak başka siyasi parti belli bir faisal faaliyetleri olan disiplinli partiyiz. 20 yıldır iktidarı-mız liderimiz ve teşkilat-larımız güçlü yönümüz mil-letten başka yönümüz sü-rekli milletle döndüğümüz için güçlüyüz.
Gayretle çalışıp daha iyisini yapacağız. Yaptığımız yapacak birçok şeyimiz var. biz sorumsuz politikaları problemleri biliyoruz bunları çözmek için çözüm ve irademiz var Durmadan yorulmadan çalışmaya devam etmeliyiz. Halkımızın problemlerini biliyoruz bunları çözecek idaremizde var, gücümüzde var. Önü-müzde liderimiz Recep Tayyip Erdoğan olduğu sürece halledemeyeceği hiçbir iş yok. Türkiye her alanda kendine yeten bir ülke haline geldi. Çok şükür birçok bölgede söz sahibimiz.
Türkiye her alanda artık başarabilen bir ülke olarak adım adım ilerliyoruz. ve bugün Liderimiz Re-cep Tayyip Erdoğan’ın dünya beşten büyüktür iddiası dalga dalga yayılıyor. Bize düşen her zaman lide-rimize destek çıkmak, bu işlerin üzerine yaptıkları-mıza yenisini eklemek.
Halkımızı sıkıntısını biliyor,onlara asla sırtımızı dönmüyor ve çözümü için gece gündüz çalışıyoruz. Halkımız her zaman başımızın tacıdır. Herkesin gönlü rahat olsun” ifadelerini belirtti

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı