Son Dakika

PROSİS değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi

PROSİS değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi

Amasya Valiliği tarafından hayata geçirilen Plan, Proje, Uygulama, İzleme ve Tanıtım Sistemi’ne (PROSİS) ilişkin değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.
Büyük Amasya Oteli’ndeki toplantıya Vali Varol’un yanı sıra Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Elmacı, Vali Yardımcısı Bekir Sıtkı Dağ, ilçe kaymakamlarımız, Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Şahin, daire amirleri ve diğer görevliler katıldı.
Vali Varol, Valiliğimiz merkezli kurumlar arası etkileşim ve iletişimi esas alan bir ağ sistemi oluşturarak ilimiz genelinde kamu kurum ve kuruluşlarının faaliyetlerinin ve projelerinin planlama aşamasından sonuçlandırılmasına kadar koordinasyonunun ve takibinin sağlanması amaçlanan projeye ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Toplantıda projelerin, etkin, verimli, takip edilebilir, kontrol edilebilir ve raporlanabilir şeklide uygulanabilmesini ve kolayca ulaşılabilen bir envanter sisteminin oluşturulmasını sağlamak amacıyla hayata geçirilen sistem ile proje kalitesini ve insan kaynağı kapasitesini artırmak ve kurumsal hafıza oluşturarak çalışmalardan ilimizin sürekli faydalanmasının hedefler arasında yer aldığı proje konusunda detaylı sunum gerçekleştirildi.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi

Görüntünün olası içeriği: 9 kişi, oturan insanlar, takım elbise, düğün ve iç mekan

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.