Gündem

SAMSUN’DA AMASYA RÜZGARI

18.09.2022 Pazar günü Samsun Atakum Çakırlar korusunda düzenlenen panayırın konuklarından biride Amasya Yeşilırmak Rotary Kulübü Tiyatro ekibi oldu.
Son zamanlar da yapmış olduğu sosyal sorumluluk projeleriyle adından sık sık bahsedilen Amasya Yeşilırmak Rotary Ku-lübü (Derneği) dönem başkanı Rtn. Bülent Arabacıoğlu yaptığı açıklamada; “Ağustos ayında ülkemizde çıkan orman yangınlarına karşı dikkat çekebilmek ve duyarlılık oluşturabilmek adına kulüp üyeleri-mizle birlikte Amasya ili ve civarında ki orman köylerinde çocuk tiyatrosu hazırlayıp oyna-mıştık. Bu proje Türkiye’deki Rotary kulüpler içerisinde büyük bir ses getirdi. Samsun Rotary kulübünün 12.si düzen-lenen Dostluk Panayırında hazırlamış olduğumuz tiyatro oyununu oynar mısınız teklifi, beni ve kulüp üyesi oyuncu arkadaşlarımı oldukça memnun etti. Böylelikle şehirlerarası ilk turnemizi bu güzel etkinlikte gerçekleştirmiş olduk.
Çakırlar korusunda açık alanda oynadığımız oyunumuzun sıcak hava şartlarına rağmen yoğun bir seyircisi karşısında oynanması ise bizleri mutlu eden diğer bir unsur oldu. Bu vesile ile başta Samsun Rotary Kulübü dönem başkanı Rtn. Ayşe Mine ERGÜN ve organizasyon komitesine, büyük emek ve çabalarla sahne üzerinde ve sahne gerisinde yer alan Amasya Yeşilırmak Rotary kulübü aileme ve emeği geçen tüm dostlarıma sonsuz teşekkür-lerimi sunuyorum.
Gücümüzü yanımızda ve bizimle birlikte olan değerli dostlarımızdan alıp dayanışma-nın gücüyle verdiğimiz emeğin bizi nihai hedeflerimize ulaştırması dileğiyle..”ifadelerini belirtti

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.