Son Dakika

SARI: ‘TÜM SAĞLIK ÇALIŞANLARINA ÜLKEMİZ ADINA MÜTEŞEKKİRİZ

SARI: ‘TÜM SAĞLIK ÇALIŞANLARINA ÜLKEMİZ ADINA MÜTEŞEKKİRİZ

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, 14 Mart Tıp Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.
Koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele kap-samında da en büyük fedakarlık örneği gös-teren tüm sağlık çalışanlarının Tıp Bayramı’nı kutlayan Başkan Sarı mesajında; Hastaların sağlığına kavuşması için gecesini gündüzüne katarak şifaya vesile olan doktor, hemşire ve tüm sağlık çalışanlarının karşılık beklemeden büyük bir fedakarlık örneği sergilediklerini belirtti.
‘SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZIN HER ZAMAN YANLARINDAYIZ’
Sağlık çalışanlarının her zaman yanlarında olduklarını belirten Başkan Sarı, “Tüm sağlık çalışanlarına ülkemiz adına müteşekkiriz. Hastalarına şifa arayan doktor, hemşire ve bü-tün sağlık çalışanları, insanlık adına bü-yük bir hizmet sunuyor. Özellikle bu süreçte de büyük bir özveriyle çalışan ve insanlık adı-na büyük bir hizmet sunan sağlık çalışan-larının her zaman yanlarındayız. Hizmet-lerimizle sağlık çalışanlarımızla gönül birliği oluşturuyoruz.
Bu vesileyle her zaman olduğu gibi bu sü-reçte de büyük bir fedakarlık ve sabırla görev yapan doktorundan hemşiresine, eczacısın-dan destek personeline tüm sağlık çalışan-larımıza şükranlarımı sunuyor, 14 Mart Tıp Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı