GÜNCEL HABER

Şemsettin Dümen, Tekrar Güven Tazeledi

Türk Sağlık Sen Amasya Şubesinin 7.olağan genel kurul toplantısı Amasya Ticaret ve Sanayi Odası salonunda yapıldı.
Tek aday olan Şemsettin Dümen genel kurulda üyelerin oylarını alarak güven tazeledi. Genel kurul toplantısına; Türkiye Kamu Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, MHP Genel Başkan Yardımcısı Ankara Milletvekili Yücel Bulut, Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Amasya Ülkü Ocakları Başkanı, MHP İl Başkanı, yönetim kurulu üyeleri, MHP İl Genel Meclis üyeleri ve Sağlık Sen yönetim kurulu üyeleri katıldı.
Başkan Şemsettin Dümen; “Türkiye Kamu Sen, Türk Sağlık Sen büyük Türk Milletinin ve devletinin yanında yer almıştır. Türk Sağlık Sen olarak sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının hak ve hukuk mücadelesini hız kesmeden sürdüreceğiz. Çalışanın sesi olarak her zaman her şartta gerekeni yapmaya, hakkını savunmaya ve mağduriyetlerini gidermeye devam edeceğiz. Genel kurulumuzun, şubemize, teşkilatlarımıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.
Yapılan seçim sonucunda Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu; Şemsettin Dümen, Nihal Soydaş, Mahmut Özpınar, Abdurrahim Kök, Fahrettin Kayıkçı, Ahmet Küp, Macit Şen.
Denetleme Kurulu: Cevdet Şengül, Selahattin Karabağ, Menderes Gümüş.
Disiplin Kurulu: Özgür Selimoğlu, Cemil Aydın, Ömer Aktepe.
Üst Kurul Delegeleri: Şehmettin Dümen, Fahrettin Kayıkçı.
Yeni yönetim kurulunu kutlar, ülkemiz ve Amasya’mız için hayırlı olmasını dileriz.”dedi

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı