Gündem

SEN EMEK VER Kİ HAK BAHAR İÇİN BUYURDUĞUNDA TOPRAK BAĞRINA SAKLANAN SIRRINI AÇSIN”

Amasya Orman Bölge Müdürü Halil OFLU, “Sen Emek Ver ki “Hak Bahar İçin Buyurduğunda Toprak Bağrına Saklanan Sırrını Açsın”dedi
Orman varlığımızı çoğaltmak ve doğadaki yaşam döngüsünün doğal yollardan devamını sağlamak için çalışmaları-mızı sürdürüyoruz.
Amasya Orman Bölge Müdürü Halil Oflu, Bölge Müdür Yardımcısı Gültekin Şenlikoğlu,İşletme Pazar-lama Şube Müdürü Hasan Kemal Yayla Birlikteliğinde Çorum İşletme Müdürlüğüne gerçekleştirdiği ziyarette İşletme Müdürü Ömer Birkan Kayaalp tarafından karşılanarak bölgede yürütü-len ormancılık çalışmaları hakkında bilgiler aldıktan sonra; Çorum O.İ.M. Zeytin O.İ.Ş. Avlağı köyü 129 ve 162 nolu bakım ve 134 nolu kayın Tensil bölmesi ile Yukarızeytin köyü 104 ve 109 nolu bakım bölmelerinde denetim ve incelemelerde bulundu.
Amasya Orman Bölge Müdürü Halil Oflu; Orman-larımızı geliştirmek ve sağlıklı olarak sürdürüle-bilirliğini sağlamak için tüm ekiplerimizle sahadayız.
‘’Sen Emek Ver ki ; “Hak Bahar İçin Buyurduğunda Toprak Bağrına Saklanan Sırrını Açsın.”
Baharla birlikte dağlarımızın yeşerdiğini, dağlarımızın tomurcuk-landığını, çalışmalarımızın topraktan çıkıp filizlendiğini görmekten çok büyük mutlu-luk duyuyoruz.
Ormanlarımızda yürüttü-ğümüz her çalışma, geleceğe yaptığımız yatırım, çocuk-larımıza bırakacağımız en önemli ve güzel miras-tır.”Dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.