GÜNCEL HABER

SERÇOBAN EK MESİRE ALANI İLE GENİŞLİYOR

SERÇOBAN EK MESİRE ALANI İLE GENİŞLİYOR

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Serçoban mesire alanında yapımı devam eden ek çalışmaların son durumunu yerinde inceledi.
Halkın yoğun ilgi ve talebi nedeniyle Serçoban’da başlatılan ek mesire alanı ve ağaçlandırma çalışmalarını yerinde incele-yen Belediye Başkanı Mehmet Sarı, alt kısım-lara yapımı devam eden kamelyalar ve ağaç-landırma çalışmaları ile çevre illerden gelen vatandaşların isteklerine daha hızlı cevap verilebileceğini söyledi. 4 ay önce MHP Genel Sekreteri İsmet Büyük Ataman ve MHP İstanbul Milletvekili Arzu Erdem ve geniş bir katılım ile açılışı gerçekleştirilen Serçoban Hazretleri mesire alanı vatandaşlardan yo-ğun ilgi görmeye devam ediyor.
11 bin metrekarelik alana kurulu alanın yeterli gel-memesi nedeniyle ek mesire alanı çalış-maları başlattıklarını söyleyen Belediye Baş-kanı Mehmet Sarı, Çalışmalar tamam-landıktan sonra mesire alanından halk daha fazla yararlanacak” dedi.
‘HALKIMIZ HAYIR DUALARINI EKSİK ETMESİN’
Yoğun ilgi gören mesire alanı için ek me-sire alanı çalışması başlattıklarını söyleyen Sarı açıklamasında şunları kaydetti; “4 ay ön-ce bölgenin en modern mesire alanını Amasya’mıza kazandırdık.
Hizmete girdiği günden bu yana halkımız ve çevre illerden gelen vatandaşlarımız tara-fından yoğun ilgi gören bölgemize ek mesire alanı ile istek ve taleplere daha fazla cevap vermiş olacağız. Hayata geçirdiğimiz her projemiz Amasya’mız ve şehrimizde yaşayan hemşehrilerimizin rahatı ve konforu içindir.
Halkımızdan tek isteğim bu süreçte biz-lerden hayır dualarını eksik etmesinler.
Bizler bu sayede Allah’ın izniyle her zorluğun üstesinden gelerek, daha fazla hiz-meti Amasya’ya kazandıracağız” diye konuştu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı