GÜNCEL HABER

Sezonu açtığımızdan beri birçok transfer yaptık”

Amasyaspor Genel Kap-tanı Osman Eken Amas-yaspor’un Abant kampında açıklamalar yaparak, rakip-lerimize saygı duyuyoruz ama inşallah hepsini yene-ceğiz ve üst lige çıkacağız dedi.
Amasyaspor Genel Kap-tanı Osman Eken, “Tüm Amasyalılara Amasyaspor sevdalılarına Abant’dan selam olsun. Bolu Abant’ta takımımızla birlikte çalışma-larımızın ikinci etabındayız. İlk etabı biliyorsunuz Amasya’da gerçekleştirdik. Güzel bir programın arkasından Abant’ta geldik. Burada çalışmalar çok güzel geçiyor.
Takım içerisindeki uyum, aile ortamı, arkadaşlık, her şey yolunda. Sezonu açtığım-dan beri birçok transfer yaptık. Sayı olarak biraz yüksek görünüyor ama bu transferlerden bir kısmı mevcut şartlardan dolayı ya-da oyuncuların durumların-dan dolayı değerlendirilmedi. Sonuç itibariyle şuan takım-da 25 futbolcumuz var. Transferleri kapattık diye-biliriz, tabi Allah gösterme-sin bir aksilik ve istemedi-ğimiz neticeler sonunda olumsuzluk olursa gerekeni yine yapacağız. Şuan iti-bariyle alternatifli olarak yapabileceğimiz en iyi transferlerimiz yaptığımızı düşünüyorum. Kalite karakterli arkadaşları ara-mıza kattık, şimdi yap-mamız gereken bu arkadaş-ları bir şekilde hazırlayıp, işi onlara bırakıp sadece destek vermek.
Destek konusunu açınca tabi ki destek konusu önemli. Şehirden ciddi bir destek bekliyoruz. Artık bu takım hepimizin takımı, hep beraber birlik içeris-inde takımımıza sahip çıkıp, İnşallah takımımızı bir üst lige çıkaracağız. Bunun içinde dediğim gibi bizler yönetim olarak, futbolcu arkadaşlarımız da görevlerini layıkıyla yapa-caktır.
Şehrimiz ve Amasyaspor sevdalılarına tek beklentimiz bizleri sonuna kadar sabırla desteklemeleri. Yine merak edilen konularla ilgili ileride açıklama yapacağız. Taraftarlarımız şunu bilsin-ler, herkese rahat olsun. İnşallah bu sene o sene demiyoruz.
Farklı bir sene diyoruz. Rakiplerimize saygı duyu-yoruz, onlara gereken sevgiyi göstereceğiz. Ama inşallah hepsini yeneceğiz ve bir üst lige çıkacağız.” ifadelerine yer verdi

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı