Son Dakika

Suluova VEFA Grubu’ndan Ailelere Türk Bayrağı

Suluova VEFA Grubu’ndan Ailelere Türk Bayrağı

Suluova Kaymakamlığı VEFA Sosyal Destek Grubu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı evlerinde kutlayacak olan çocuk ve velilerine Türk Bayrağı hediye etti.

Tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan yeni tip koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında dışarı çıkmaları kısıtlanan 65 yaş ve üstü ihtiyaç sahipleri ile yalnız yaşayan ve kronik rahatsızlığı bulunan vatandaşlarımızın temel ihtiyaçlarını karşılamak adına 7/24 saat hizmet veren Suluova VEFA Sosyal Destek Grubu, 23 Nisan Çocuk Bayramı dolayısıyla ailelere sürpriz yaptı.

İlçemiz Atatürk Bulvarının yer aldığı şehir içinden geçen yol güzergahı kenarında ikamet eden aileleri kapı kapı ziyaret eden Suluova VEFA Sosyal Destek Grubu görevlileri, 23 Nisan Çocuk Bayramının daha coşkulu kutlanmasına yardımcı olmak amacıyla pencere ve balkonlarına asmaları için ailelere ücretsiz Türk Bayrağı dağıttı.

Virüs salgını dolayısıyla tüm kutlama ve programların iptal edilmesi üzerine 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını evlerinde kalarak kutlayacak olan çocuk ve velilere bayrak desteğinde bulunan Suluova VEFA Sosyal Destek Grubu, bu sayede ilçemiz genelinde ki 23 Nisan kutlamalarının daha renkli ve coşkulu geçmesine katkı sağlayacak.

Suluova VEFA Sosyal Destek Grubu, Atatürk Bulvarı güzergahı boyunca yer alan evlerin Türk Bayrakları ile süslenmesi dolayısıyla 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının manevi ve görsel anlamda daha coşkulu kutlanmasını hedeflerken, aynı zamanda da “biz sizin her ihtiyacınızı karşılarız, yeter ki siz sağlığınız için evde kalın” şeklinde mesaj verdi.

Bugün başladıkları bayrak dağıtımına 23 Nisan Bayram günü de devam edecek olan Suluova VEFA Sosyal Destek Grubu görevlileri, ziyaret ederek Türk Bayrağı hediye ettikleri çocukların sevinçlerini paylaşarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını da kutladı ve ilçemiz yetkililerinin selam ve mesajlarını iletti.

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, ayakta duran insanlar

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı