Gündem

SULUOVA’DA ŞEHİT METEHAN ATMACA CADDESİNDE ASFALT TAMAMLANDI

Suluova İlçesine altın çağını yaşatan ve yeni bir hizmet dönemine daha yoğun çalışma temposuyla giren Belediyemiz, Şehit Metehan Atmaca Caddesinde asfalt çalışmalarını tamamladı.
Daha modern ve kullanışlı yolları hemşehrilerimizin hizmetine sunmak için çalışmalarına start veren Belediyemiz, Şehidimizin adına yakışır bir cadde olması için başlattığı sıcak asfalt çalışmalarını tamamladı. Kaldırım için çalışmalar titizlikle devam ediyor. Yine ekiplerimiz, Bağlar, Millet, Bankalar, Aziziye ve Beyazıt Caddelerimizde asfalt hazırlıklarını sürdürüyor.
Güvenilir yollarla güvenilir ulaşım için çalışmaların devam ettiğini belirten Belediye Başkanımız Fatih Üçok; “ Şehidimizin adına yakışır bir cadde olması başlattığımız sıcak asfalt çalışmalarını Şehit Metehan Atmaca Caddemizde tamamladık. Yine Kıymetli hemşehrilerimizi ve Şehit Aydın okulumuza giden çocuklarımızı düşünerek başlattığımız kaldırım çalışmalarımıza devam ediyoruz. İlçemize ve hizmetlerin en güzeline layık olan hemşehrilerimize hayırlı olsun.” Dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.