Son Dakika

Tekin ve Silverline Yönetimden Başkan Sarı’ya ziyaret

Tekin ve Silverline Yönetimden Başkan Sarı’ya ziyaret

Merzifon eski Kaymakamı Kazım Tekin, Silverline Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Belediye Başkanı Mehmet Sarı’ya bir ziyaret gerçekleştirdi.

Merzifon eski Kaymakamı Kazım Tekin, Silverline Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Mustafa Laçin ve Silverline kurucularından Hüseyin Alış’ın katıldığı ziyarette, ankastre mutfak cihazları sektörünün önde gelen kuruluşlarından Silverline yetkilileri, salgın döneminde gerçekleştirdikleri sosyal sorumluluk projesi hakkında Belediye Başkanı Mehmet Sarı’ya bilgi verdi.

Silverline kurucularından Hüseyin Alış, “Salgında kolay yolu seçmeyerek, üretim devam ettik. Moralimizi yüksek tutarak salgında üretimimize kesintisiz devam etme kararı aldık” dedi.

Belediye Başkanı Sarı ise, “Pandemi döneminde Belediye olarak üzerimize düşen görevleri fazlasıyla gerçekleştirdik. Temizlik ve hijyen konusunda tüm titizliğimizi gösterdik. Ülkemizde bir ilki başararak bir milyon maske ürettik. Yapılan bu çalışmaların üretken belediyeciliğin en önemli unsurlarından olduğunun bilincindeyiz” diye konuştu.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı