Gündem

TELEFERİK PROJESİ İÇİN İMZALAR ATILDI

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Teleferik projesinin uygulanacağı alanın belediyeye tahsisi için Orman Bölge Müdürü Halil Oflu ile protokol imzaladı

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Teleferik projesinin uygulanacağı alanın bele-diyeye tahsisi için Orman Bölge Müdürü Halil Oflu ile protokol imzaladı.
Başkan Sarı, Teleferik projesinin uygulanacağı alanın Orman Bölge Müdürlüğünden belediyeye tahsisi için Bölge Müdürü Halil Oflu ile protokol imzaladı.
Niyet hayır, akıbet hayır sözleri ile çıktıkları yolda yürümeye devam ediyoruz.
Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı açıklamasında şunları söyledi; “Biz Amasya’ya gelirken, hemşehrilerimize ne söz verdiysek, o sözümüzü yerine gelebilmesi için mücadele ediyoruz. Ve diyorum ki; Bu can bu bedende kaldığı müddetçe, Cenab-ı Hak fırsat verdiği müddetçe imkan verdiği müddetçe,verdiğimiz sözleri biiznillah yerine getireceğiz. Her zaman şöyle dua ediyorum. Yarabbi gönlümüzden geleni dilimizden çıkar. Gönlümüz ayrı dilimizin ayrı olmasına müsaade etmem. Ve yine diyorum ki; Yarabbi Amasya’ya ve halkımıza verdiğimiz sözlerin yerine gelmesini hayırlısı ile bize nasip eyle diye her gün her kalkışımda dua ediyorum” Zaman,zaman bizim eksenimizde olan bizim kadar projesi olan ve projesini bitirip şantiyesi olan kim varsa onun ispatına hazırız. Amasya halkını seviyoruz “dedi
‘ÇOK ÇALIŞIP, BAŞARACAĞIZ’
MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin verdiği talimat ile dünü dünde bırakın önünüze bakın emri ile çıkılan yolda verilen sözleri yerine getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirten Başkan Sarı açıklamasının devamında; “Sayın Genel Başkanımızın bize tek talimatı çok çalışacaksınız ve başaracaksınız. Bizlerde bu doğrultuda işlerimize o şekilde planlayarak çalışmalarımıza devam ediyoruz” şeklinde konuştu.
Amacının halka hizmet edip duaya mazhar olmak olduğunu söyleyen Sarı; “Bugün burada toplanmamızın amacı günlerdir gayretimizin ve mücadelemizin geldiği son noktadır. Teleferiğimizin kalkış istasyonun yeri bize ait. Şimdi ise çıkış noktası var. 1600 metrede ki Teleferik projemiz için 380 dönümlük orman arazisinin devri için bugün protokol imzalıyoruz. Bu bölgemizde mesire alanları, spor merkezi, bungalov evleri, çocuk eğlence merkezlerinin dışında Amasyalıya ihtiyacı olan piknik alanlarımız var.
Bugün Amasyalı hemşehrilerimize bu müjdeyi vermekten büyük mutluluk duyuyorum.
Bizler şehrimiz insanının verdiğimiz sözleri yerine getireceğimize inanmasını bekliyoruz. Zaten bu hususta bizlere inanıyorlar. Verdiğimiz sözden geri adım atma gibi asla bir durum söz konusu olamaz”
Her zaman söylüyorum bizim çalışmalarımız hep şeffaftır onun için verdiğimiz sözler tecilli sözlerimizdir.”ifadelerine yer verdi
Amasya Orman Bölge Müdürü Halil Oflu; Amasya Belediye başkanımızla beraber bugün itibariyle bu sözleşmeyle beraber başlamış bulunmaktayız.
Bundan sonraki süreçte elimizden geleni yapmış olacağız Amasyamıza hayırlı uğurlu olsun”dedi
Başkan Sarı’nın açıklamasının ardından teleferik projesinin uygulanacağının alanın belediyeye tahsisi için Amasya Orman Bölge Müdürü Halil Oflu ile protokol imzalandı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı