Son Dakika

Temiz Şehir, Sağlıklı Nesiller

Temizlik İşleri Müdürlüğü Amasya Belediye bağlı ekipleri “Temiz şehir, sağlıklı nesiller” slo-ganıyla gece gündüz demeden çalışmalarını sürdü-rüyor. Temizlik çalışmalarını, dünyayı etkisi altına alan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına karşı daha da artıran ekiplerimiz, ana cadde, mahalle ve sokakları yıkayıp dezenfekte ediyor.
Rutin olarak yapılan temizlik çalışmalarını salgın hastalıklardan dolayı artıran Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, adeta şehri baştan sona yıkayarak hemşehrilerimizin daha temiz bir şehir-de yaşamalarını sağlıyor.
Vatandaşlarımızın yoğun olarak kullandığı ana caddeleri tazyikli suyla yıkamaya devam eden ekipler, aynı çalışmayı mahalle aralarında uygulamaya başladı. Sokaklarımızın sakinleştiği, trafik ve hemşehrilerimizin yoğunluğunun azaldığı saatlerde sahaya inen ekipler, yıkama çalışmalarını gerçekleştiriyorlar. Mahallelerimizde ayrı ayrı ekiplerle yapılan çalışmalar gecede devam ederken, kısa sürede bütün mahallelerin temizliğinin yapılması planlanıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı