Son Dakika

TOPAL;RAHATLAMANIN REHAVETİNE KAPILMADAN DİKKAT ETMEYE DEVAM ETMELİYİZ

TOPAL;RAHATLAMANIN REHAVETİNE KAPILMADAN DİKKAT ETMEYE DEVAM ETMELİYİZ

Diyanet-Sen Amasya Şube Başkanı Mehmet TOPAL Başkanlığında toplanan Yönetim Kurulu, Pandemi döneminde telekonferans sistemiyle yaptığı toplantılarını ilk kez bir araya gelerek yaptı.
Pandemi sürecinde telekonferans ile çalışmalarını aralıksız sürdüren yönetim kurulumuz ilk kez bir araya gelerek toplantı yaptı. Toplantı da gündemde olan maddelerin değerlendirilmesi yapıldı, yapılan sendikal çalışmalar ve yapılmış olan iş bölümünün verimliliği değerlendirildi. Çıtayı daha da yükselterek çalışmalara hız kazandırmak için gerekli gayretin gösterilmesi kararlaştırıldı.
Pandemi sürecinin çok iyi yönetildiği ülkemizde, yetkililerimiz olağan üstü gayret göstermişlerdir. Zorlu sürecin sonunda rahatlama ortamını bize lütfeden Rabbime Hamdolsun diyen il başkanı Mehmet TOPAL , ” Bu süreçte sendika olarak elimizden gelen bütün imkanlarımızı seferber ettik. 3 ay boyunca sahada çalışan Vefa Sosyal Destek Ekibinde ki arkadaşlarımızın sürekli yanlarında olduk, olmaya da devam edeceğiz.
Rahatlamanın rehavetine kapılmadan tüm vatandaşlarımız yetkililerimizin uyarılarına kulak verip uymalıdır. Her vatandaşımız maske ve sosyal mesafeye riayet ederek tekrar geriye dönülmeden ülkemizin kısa zamanda selamete kavuşmasına gayret etmeliyiz.” dedi.
TOPAL şöyle devam etti “Bu süreçte ezanımıza ve Din Görevlilerimizin minareden yaptığı dualara dil uzatan insanlar oldu. Bu tür din düşmanı insanlar her dönemde kendini göstermektedir. Bu tür kişilere davalar açtık ve sonucunda ceza almalarını sağlayacağız.
Herkes haddini bilmeli, yüzde 99 u Müslüman olan bir ülkede hiç kimse bu milletin dinine, maneviyatına dil uzatmaz.
Değerlerin sendikası Diyanet-Sen gönüllere dokunmaya devam ediyor”dedi.

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, oturan insanlar ve iç mekan

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.