Son Dakika

TÜGVA Amasya İl Başkanı Süleyman Gökçe Bizler vatan nöbetimizin başındayız

TÜGVA Amasya İl Başkanı Süleyman Gökçe Bizler vatan nöbetimizin başındayız

TÜGVA Amasya İl Başkanı Süleyman Gökçe, Bu aziz mil-let, tarihin en organize ve en alçakça kalkışmalarına karşı yekvücut olup ayağa kalkmış, kendisine biçilmek istenen kefeni yırtıp atmış, kendisini tarih sahnesinin dışına atmak isteyen dâhilî ve haricî düşmanlarına bir daha asla unu-tamayacakları hezimetler yaşatmıştır dedi.
Başkan Gökçe açıklamasının devamında şunları kay-detti: “15 Temmuz’da verilen dersi idrak etmekten uzak müptezeller, bir gece vakti toplanıp bu milletin iradesine karşı bildiri yayınlama cür’etine ve hadsizliğine kalkış-mışlar.
Millet iradesine karşı hâlâ bu gibi anti demokratik giri-şimlerden, darbe imalı bildirilerden, milletin kendilerine ver-diği rütbeleri millete karşı kullanmaya kalkan bedhahlardan bir sonuç alabileceğini düşünenler varsa, onlara ve tüm uzantılarına karşı buradan ilan ediyoruz: Hodri Meydan!
Milletimizin emrinde ve hizmetinde olmayı en yüksek rüt-be, en büyük şeref ve şan kabul eden Sivil Toplum Kuru-luşları olarak dün olduğu gibi bugün de vatan nöbetindeyiz.
Dâhilî ve haricî bütün bedhahlar, hainler ve onların her türlü uzantıları bilmeliler ki, biz gerektiğinde “BİN gider BİR döneriz ama ZAFERLE döneriz.” Diye konuştu

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.