GÜNCEL HABER

Turizm derneğinden Başkan Sarı’ya ziyaret

Turizm derneğinden Başkan Sarı’ya ziyaret

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Turizm Derneği Başkanı Saime Çoban ve İl Kültür ve Turizm Müdürü Bilal Eken’i belediyede misafir etti.
15-22 Nisan tarihleri arasında kutlanan Turizm Haftası nedeniyle Dernek Başkanı Saime Çoban ve İl Kültür ve Turizm Müdürü Bilal Eken, Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı’yı makamında ziyaret ettiler.
Şehrin tanıtımında önemli bir role sahip turizmin gelişmesi için üzerlerine düşeni yap-tıklarını belirten Başkan Sarı,“Pandemi sürecinde Türkiye genelinde olduğu gibi Amasya’mızda da faaliyet gösteren sektör işletmeleri büyük ölçüde etkilendi. İnşallah yakın zamanda bu hastalıktan kurtuluruz” dedi.
UMUDUMUZ, BAYRAMDAN SONRA TURİZM SEKTÖRÜNÜN AÇILMASI
Sektörün pandemi sürecinde sıkıntılı günler geçirdiğini söyleyen Amasya Turizm Derneği Başkanı Saime Çoban ise, “Bu yıl 44’ncüsünü kutladığımız Turizm Haftasını pandemi nede-niyle buruk kutluyoruz. Bizler turizme hizmet eden işletmeler olarak sektörde hazırız. Bu anlamda temenni ediyoruz ki; bayramdan sonra büyük umutla işletmelerimizin açılmasını he-deflerimiz arasında yer alıyor” diye konuştu.Başkan Sarı, bir süre turizm sektörü hakkında sohbet ettiği ve fikir alışverişinde bulunduğu misafirlerine nazik ziyaretlerinden dolayı teşek-kür ederek, Turizm Haftalarını kutladı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı