Son Dakika

Türkiye Kamu Sen Amasya Şube Başkanı Şemsettin Dümen,

Türkiye Kamu Sen’e bağlı sendikalarımızın 29. kuruluş yıldönümü kutlu olsun

Türkiye Kamu Sen Amasya Şube Başkanı Şemsettin Dümen, sendikal mücadelemiz 29 yaşında. Türkiye Kamu Sen’e bağlı sendikalarımızın 29. kuruluş yıldönümü kutlu olsun dedi.
Dümen mesajında şunları kaydetti: “Türkiye Kamu-Sen’i var eden sendikalarımız 29 yaşına bastı. Milli ve manevi değerlerine bağlı kalarak, “Vatanını en çok seven görevini en iyi yapandır” anlayışı içinde Türkiye Cumhuriyetinin vazgeçilmez değerlerini ve kamu görevlilerinin haklarını koruyup, daima daha iyiye ve güzele ulaşmayı hedefleyen sendikalarımızın 29. kuruluş yıldönümünü gururla kutluyoruz.
Sendikalarımız, bugüne kadar yürüttüğü faaliyetlerle kamu görevlilerimizin en büyük güvencesi olmuş, kuruluş ilkelerine bağlı kalarak; “ilkemiz önce ülkemiz” diyerek; üreten, yol gösteren, hak eden ama hak ettiğini mutlaka alan bir sendikacılık anlayışını Türk sendikal hareketine kazandırmıştır.
Bu kutlu yürüyüşümüz; Devletimiz ve milletimiz üzerinde farklı projeler uygulama arzusunda olanlarca manipüle edilerek sekteye uğratılmaya çalışılsa kötü niyetli kimi oluşumlarca durdurulmak istense de her geçen gün daha fazla destek buluyor, her gün yeni bir filiz veriyor.
Türkiye Kamu-Sen’i oluşturan sendikalarımız türlü engellemelerle karşılaştıkları bulanık ortamda, tüm değerlerimizi yerle bir etmeye çalışanlara karşı dik durmak; bizleri birbirimize düşürmeye çalışanlara karşı tüm milletimizi kuşatıcı bir anlayış geliştirmek; içinde bulunduğumuz zor şartlarda kamu görevlilerimizin sorunlarına kalıcı çözümler getirmek misyonuyla erdemli bir sendikal hareketin de öncülüğünü yapmaktalar.
29. yılımızı doldurduğumuz bu süre zarfında Türkiye Kamu-Sen camiası içinde yer alarak, üye olarak, destek vererek doğru yerde durmuş; işyeri temsilcilerinden şube başkanlarına, şube yönetim kurulu üyelerimize, ilçe ve il temsilcilerinden genel merkez yöneticileri ve genel başkanlarına kadar, herkese tek tek teşekkür ediyor; ailemize kattıkları değerden dolayı, minnetlerimi ifade ediyor, hayatta olmayan tüm arkadaşlarıma da Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyorum.” Diye konuştu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.