Son Dakika

TÜRKİYE KAMU SEN SÖYLÜYORSA CİDDİYE ALIN:MEMURA, EMEKLİYE EK ZAM YAPIN!

TÜRKİYE KAMU SEN SÖYLÜYORSA CİDDİYE ALIN:MEMURA, EMEKLİYE EK ZAM YAPIN!

Kargı Orman İşletme Müdürlüğünde 2020 ormancılık faaliyetleri ve gerçekleşmelerinin değerlendirmesi yapılarak 2021 iş programı doğrultusunda başlatılan çalışmalar ve yıl içere-sinde izlenilecek yol haritası belirlendi.
2020 yılında olduğu gibi 2021 yılı iş programları doğrultusunda yürütülecek ormancılık faaliyetlerinin %100 gerçekleşmesi için Bölge Müdürü Halil Oflu tarafından işletme müdürlükleri ziyaret edilerek brifing alınıyor.
Amasya Orman Bölge Müdürü Halil Oflu Bölge Müdür Yardımcımız Gültekin Şenlikoğlu beraberliğinde Kargı’ya gelişlerinde İşletme Müdürü Mustafa Bayraktar ve teknik ekip tarafın-dan karşılanarak 2020 gerçekleşmelerini ve 2021 yılı iş programının işlendiği toplantı gerçekleştirildi.
İşletme Müdürü Mustafa Bayraktar tarafından yapılan genel bir bilgilendirmenin ardından İşletme Şefleri tarafından şeflik bazında hazırlanan yıllık programları ve izlenecek yol haritası sunu eşliğinde anlatıldı.
Toplantının sonunda Amasya bölge Müdürü Halil Oflu tarafından 2020 yılı programında belirlenen hedeflere ulaşılması nedeniyle başarıya katkısı olan personele teşekkür belgeleri verildi. Bölge Müdürü Halil Oflu; “Ne yaparsanız yapın yaptığınız işin sanatçısı yada zanaatkârı olunuz.Başarının sırlarından en önemlisi yaptığınız işle, sevdiğiniz sizi mutlu eden şeyler arasında sıkı bir ilişki kurmanızdan geçmektir.
Kargı’da çoğunluk olarak genç ve mesleğin başlarında olan dinamik bir ekibimiz var. Sahada olacaksınız, işinizin takipçisi olacaksınız. Bilgiyi paylaşacak ve çalışmalarımıza yansıtacağız Bölgemize ve ülkemize hizmet için bu görevlerdeyiz. Yapılan işlerin takipçisiyiz, günün her saatinde bizlere ulaşabilirsiniz.2021 yılının hepimiz için sağlıklı huzurlu, mutlu başarılı ve bereketli bir yıl olmasını diliyorum.” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.