Son Dakika

VALİ MASATLI, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum

VALİ MASATLI, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum

Amasya Valisi Mustafa Masat-lı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Kuruluşunun 101. Yılını kut-ladığımız Türkiye Büyük Millet Meclisi, demokrasimizin, milli devletimizin ve geleceğimizin en büyük güvencesidir.
Bu güvencenin toplumsal da-yanağı ve en temiz kaynağı ise çocuklarımızdır.
Çocuklarımıza daha güzel, da-ha yaşanabilir bir ülke bırakmak, onları geleceğe hazırlamak, her-kesin üzerine düşen sorumluluk-ları yerine getirmesi ile müm-kündür. Çocuklarımızı ülkesini, milletini seven, onlar için çalışıp üreten insanlar olarak yetiştirmek hepi-mizin sorumluluğudur.
Devletimiz de bu bilinçle, çocuklarımızı geleceğe en donanımlı şekilde hazırlamak adına, maddi ve ma-nevi olarak her türlü imkanı sağlamaktadır. Unutulmamalıdır ki, en önemli zenginliğimiz olan çocuk-larımıza sahip çıkmak, geleceğimize sahip çıkmaktır.
Bu duygu ve düşüncelerle, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, milli mücadelede emeği geçmiş olan herkesi saygı ve rahmetle anarken, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 101. yılını ve Milletimizin ve Cumhuriyetimizin teminatı olan çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Ege-menlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum.”dedi

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı