Gündem

Vali Masatlı, ‘Halk Günü’ Toplantısında Vatandaşı Dinledi

Amasya Valisi Mustafa Masatlı, şehirde göreve atandığı günden itibaren düzenli olarak yaptığı ‘Halk Günü’ toplantılarını devam ettiriyor.

Vatandaşların taleplerinin dinlendiği toplantıya başkanlık eden Vali Masatlı,, vatandaş tarafından yapılan müracaatların çözüme kavuşması için gerekli talimatları verdi.

Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu’nda düzenlenen toplantıda Vali Mustafa Masatlı’nın yanı sıra Vali Yardımcısı Bekir Sıtkı Dağ, ilgili kamu kurum ve kuruluşların müdürleri ile vatandaşlar yer aldı.

Vatandaşlar, Vali Masatlı’ya sorunlarını anlatarak çeşitli konuların çözümü noktasında destek talep ettiler. Vatandaşlarımızın talep, öneri ve şikâyetlerini dinleyen Vali Masatlı, ilgili kurum müdürleri tarafından gerekli incelemelerin yapılıp kendilerinin bilgilendirileceğini dile getirdi.

Gelecek ay düzenlenecek olan Halk Günü Toplantısı ise 1 Haziran 2022 Çarşamba günü saat 10.30’da Vali Mustafa Masatlı’nın başkanlığında Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu’nda yapılacak.

Toplantıya katılmak isteyen vatandaşlar, Valilik İl Basın ve Halkla İlişkiler Müracaat Bürosuna (CİMER) şahsen başvuru yapabilecekleri gibi, 0358 218 89 83’ü arayarak veya toplantı günü ve saatinde de katılım sağlayabiliyorlar.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı