Son Dakika

Vali Masatlı Tedbirlerine Yönelik Uygulamaları Yerinde İnceledi

Vali Masatlı Tedbirlerine Yönelik Uygulamaları Yerinde İnceledi

Denetimleri sırasında sosyal mesafeyi ihmal eden kalabalıkları uyaran Amasya Valisi Mustafa Masatlı, normalleşmek için özellikle ev ziyaretlerinden sakınılmasını is-tedi.
Amasya Valisi Mustafa Masatlı, Cumhur-başkanı tarafından açıklanan yeni kararlar doğrultusunda faaliyetlerine başlayan cafe, lokanta, restoran, internet kafe ve diğer iş-yerlerini ziyaret ederek koronavirüs tedbir-lerine yönelik uygulamaları yerinde ince-ledi.Denetimleri sırasında sosyal mesafeyi ihmal eden kalabalıkları uyaran Amasya Va-lisi Mustafa Masatlı, normalleşmek için özellikle ev ziyaretlerinden sakınılmasını istedi.
pandeminin ev ziyaretleri gibi bir araya gelinen kalabalık ortamlardan bulaştığını vur-gulayan Vali Masatlı, denetimlerde işletme sahipleri ve vatandaşlara tedbiri elden bırakma-maları konusunda uyarılarda bulundu. Yeni dönemde de koronavirüs ile mücadeleye çok dikkat edilmesi gerektiğini belirten Vali Masatlı, “Salgının kontrolden çıktığı dönemlerde sağlıkçılarımız, esnafımız, öğrencilerimiz… kısacası hepimiz zor zamanlar geçiriyoruz. Bunların tekrarlanmasına müsaade etmeyelim.” dedi. Denetime;Amasya İl Sağlık Müdürü Öner Nergiz katıldı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.