Valilik

Vali MASATLI ,Yeni Yılı Görevleri Başında Karşılayan Kamu Görevlilerini Ziyaret Etti

Amasya Valisi Mustafa Masatlı, yeni yılı görevleri başında karşılayan Zabıta Müdürlüğü, İtfaiye Müdürlüğü, 112 Acil Çağrı Merkezi, İl Emniyet Müdürlüğü, İl Jandarma Komutanlığı personellerini ve yol kontrol noktalarında görev yapan kolluk kuvvetlerimizi ziyaret ederek yeni yıllarını kutladı.
Ziyaret ettiği birimlerde yeni yılı halkımızın sağlığı, huzuru ve güvenliği için görevi başında karşılayan kamu görevlilerine kolaylıklar dileyerek, tatlı ikram eden Vali Mustafa Masatlı şun-ları kaydetti: “Yeni bir yıla erişmenin heyecanını ve mutluluğunu yaşıyoruz. Ancak sağlık çalışanlarımız, 112 acil çağrı personelimiz, polisimiz, jandarmamız, itfaiye ve zabıtamız halkımıza ihtiyaç duydukları hizmetleri sunabilmek için yeni yılı görevleri başında karşılıyorlar.
Hepsine özverllerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bu vesileyle Değerli Amasyalıların yeni yılını tebrik ediyor, 2022 yılının Ülkemiz için her alanda hayırlara vesile olmasını ve salgın hastalık sürecinin sona ermesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum. ”
Vali Mustafa Masatlı yeni yıl dolayısıyla ayrıca şehrimizin giriş çıkış istikametleri nde bulunan yol kontrol noktalarını ziyaret ederek, buralarda görevli kolluk kuvvetlerinin ve seyahat eden vatandaşlarımızın yeni yıllarını kutladı.
Vali yılın son dakikalarında ise yeni yılı rahatsızlıkları sebebiyle Amasya Üniversitesi Sabun-cuoğlu Şerefeddin Eğitim ve Araştırma Hastanesinde karşılamak zorunda kalan vatandaşlarımızı ve görevleri başındaki fedakâr sağlık personelimizi ziyaret ederek, hastalarımıza Allah’tan acil şifalar, sağlık personelimize ise kolaylıklar diledi.
Hastanede ayrıca yeni yılın ilk dakikalarında dün-yaya gözlerini açan minik yavrumuzu da ziyaret eden Vali, aileyi tebrik ederek evlatlarının vatanımıza ve Milletimize hayırlı bir fert olmasını temenni etti ve kendisine sağlık ve mutluluk dolu bir yaşam diledi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı