Son Dakika

Vali Mustafa MASATLI, Amasya OSB Müteşebbis Heyeti Toplantısına Başkanlık etti

Vali Mustafa MASATLI, Amasya OSB Müteşebbis Heyeti Toplantısına Başkanlık etti

Vali Mustafa MASATLI, Amasya Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti Toplantısına başkanlık etti. Toplantıda ayrıca Amasya Belediye Başkanı Mehmet SARI, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Murat KIRLANGIÇ ile OSB Müteşebbis Heyeti üyeleri yer aldı.
Vali Mustafa MASATLI toplantının açılışında 2021 yılının ilimize ve ülkemize sağlık, huzur ve bereket getir-mesini temenni ederek şunları kaydetti: “Amasya OSB’nin 2020 yılı faaliyetlerini değerlendirmek ve 2021 yılı bütçesini görüşmek üzere toplanmış bulunuyoruz. Sanayi ala-nında OSB’lerimizin genişleme çalışmalarına devam ediyoruz. Bu alandaki çalışmalarımız 2021 yılında da ivme kazanarak devam edecektir.
2020 ülkemiz ve dünyamız için maalesef sıkıntılarla dolu bir yıl oldu. Tüm bu sıkıntılı sürece rağmen ülkemizde imalat ve sanayi sektörü hız kesmedi. 2021 yılı inanıyorum ki hükü-metimizin belirlemiş olduğu hedefler doğrultusunda her açıdan çok daha verimli ve üretken bir yıl olacaktır.”
Vali Mustafa MASATLI’nın konuşmasının ardından başta Amasya OSB’nin 2021 yılı bütçesi olmak üzere gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı