Son Dakika

Vali Mustafa MASATLI ile eşi Esra MASATLI Hanımefendiyetim, engelli, yaşlı vatandaşlarımıza ziyarette bulundu

Vali Mustafa MASATLI ile eşi Esra MASATLI Hanımefendi görme engelli vatandaşımız Oktay ANKARALI ve ailesini, 83 yaşında olan ve birtakım hastalıklarla mücadele eden Dursun BAHÇIVAN amcayı, eşini kaybeden Habize PELİTLİ ile oğlu Efrayim PELİTLİ’yi evlerinde ziyaret ettiler. Ziyaretlerde Amasya Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ahmet KURT da yer aldı.
Ailelerimizle yakından ilgilenerek kendileriyle sohbet eden Vali Mustafa MASATLI, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN Beyefendinin selamını ileterek hükü-metimizin öksüz, yetim, engelli, yaşlı ve hasta bireylerimizin hayatlarını kolaylaştırmaya yönelik büyük çalışmalara imza attığını belirtti.
Yapılan desteklerin büyük bir hassasiyetle takip edildiğini dile getiren Valimiz, ailelerimize hediyeler vererek taleplerini aldı.
Ailelerimiz, Valimiz ile Hanımefendinin ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti dile geti-rerek,verdikleri destek,sahiplenme ve çalışmalardan dolayı başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere emeği geçen herkese dua ederek teşekkür ettiler.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı