Son Dakika

Vatandaşlarımıza yönelik rehberlik edici

ve bilinçlendirme faaliyetleri yapıldı

Valilik denetim ekiplerince vatandaşlarımıza yönelik rehberlik edici ve bilinçlendirme faaliyetleri yapıldı.
İçişleri Bakanlığının Kovid-19 tedbirleri genelgesi kapsamında Valilik denetim ekiplerince temizlik, maske ve mesafe kuralları ile tedbirlere uyulmasıyla ilgili vatandaşlarımıza yönelik rehberlik edici ve bilinçlendirme faaliyetleri yapıldı.
Sağlık İçin Hepimiz İçin sloganı ile sosyal hayat döneminde temel prensipler olan temizlik, maske ve mesafe kurallarının yanı sıra tüm iş kolları ile yaşam alanları için belirlenen tedbirlere uyulmasına yönelik ekiplerimizce gerçekleştirilen denetimlerde; konaklama tesisleri, alışveriş merkezi, pazar yerleri, lokanta, kafe, restoran, kahvehane, kıraathane, çay bahçesi, düğün ve nikâh yapılan yerler, berber/kuaför/güzellik merkezleri, şehir içi ve şehirlerarası toplu ulaşım araçları, ticari taksiler, taksi durakları, park/piknik alanları ve yaşam alanlarına kontroller sürdürülüyor.
Denetimlere, Vali Yardımcısı Bekir Sıtkı DAĞ, Belediye Başkan Yardımcısı Hasan ŞAHİN, İl Emniyet Müdürü Fahri BULUT, İl Sağlık Müdürü Dr. Öner NERGİZ ve diğer yetkililer katıldı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı