Gündem

VATANDAŞLARIMIZIN EN İYİ HİZMETİ ALMASINI SAĞLAYACAĞIZ”

Devlet ile vatandaşın buluşma noktası olan Halk Günü Toplantılarının 2022 yılı Şubat ayı oturumu, Amasya Valisi Mustafa Masatlının başkanlığında gerçekleştirildi. Valiliği İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünün koordinesi ile Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu’nda düzenlenen toplantıda Vali Mustafa Masatlının yanı sıra ilgili kamu kurum ve kuruluşların müdürleri ile vatandaşlarımız yer aldı.
Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren Vali Masatlı şu ifadelere yer verdi: “Pandemi dolayısıyla ara verdiğimiz Halk Günü Toplantılarına tekrar başlıyoruz. Cumhurbaşkanlığı yönetim sistemi bürokrasiyi azaltarak, vatandaş odaklı hizmet anlayışını esas almıştır. Sayın Cumhurbaşkanımız da son 19 yılda Ülkemizde sosyal yardımlar ve yeni hayata geçirilen sosyal projeler ile büyük bir dönüşüme imza atmıştır. Sayın Cumhurbaşkanımız Ülkemizin yanı sıra dünyanın dört bir yanındaki mazlum milletlerin de sesi olmuş, uluslararası platformlarda onların haklarını savunmuştur. Bizler de İlimizde vatandaşlarımızın gerek bireysel müracaatlarında, gerek makamımıza bizzat başvurduklarında, gerekse E-posta ve CİMER üzerinden gelen taleplerini değerlendiriyoruz.
Bugün de vatandaşlarımızın problemlerini ve sorunlarını yüz yüze dinlemek üzere araya geldik.
Bu sorun ve taleplerin giderilmesi noktasında ilgili kurum müdürleri arkadaşlarımız burada hazır bulun-maktadır. Devlet olarak elimizden gelen tüm çabayı sarf edeceğiz ve vatandaşlarımızın en iyi hizmeti almasını sağlayacağız.”
Vali Mustafa Masatlı’nın konuşmasının ardından vatandaşlarımız sorunlarını Valimize anlatarak çeşitli konuların çözümü noktasında destek talep ettiler. Vatandaşlarımızın talep ve önerilerini dinleyen Valimiz, ilgili kurum müdürleri tarafından gerekli incelemelerin yapılıp kendilerinin bilgilendirileceğini dile getirdi.
Halk günü toplantılarına katılmak için:
Gelecek ay düzenlenecek olan Halk Günü Toplantısı ise 02 Mart 2022 Çarşamba günü saat 10.30’da Valimiz Mustafa Masatlının başkanlığında Amasya Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonunda yapılacaktır.
Toplantıya katılmak isteyen vatandaşlarımız Valiliği İl Basın ve Halkla İlişkiler Müracaat Bürosuna (CİMER) şahsen başvuru yapabilecekleri gibi, 0 358 218 89 83’ü de arayabilir ya da toplantı günü ve saatinde de katılım sağlayabilirler.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı