Eğitim

Veda Gecesiyle Personeller Yeni Görev Yerlerine Uğurlandı

Amasya Orman İşletme Müdürlüğü bünyesinde uzun yıllar çalıştıktan sonra tayin nedeniyle ayrılan Amasya Orman İşletme Müdür Yrd.Şamil Doğru, Merzifon İşletme Şefi Ümit Yaşar ve Orman Muhafaza Memuru Şevki Çakmak, mesai arkadaşları ile düzenlenen vefa gecesi ile vedalaştılar. Amasya Orman İşletme Müdürlüğü sosyal tesislerinde gerçekleşen vefa programına;
Amasya Orman Bölge Müdürü Halil Oflu,Öz Orman-İş Amasya Şube Başkanı Ramazan Şahin, Bölge Müdür Yardımcıları Gültekin Şenlikoğlu, Rıdvan Kalelioğlu,Amasya Orman İşletme Müdürü Uğur Tamer Çelik Şube Müdürleri Bölge Müdürlüğü ve İşletme Müdürlüğü personeli katıldılar.
Veda yemeğinin konuşan Bölge Müdürü Halil Oflu konuşmasında “ Bizler Orman ve orman kaynaklarını koruyan, geliştiren, ekosistem bütünlüğü içinde topluma çok yönlü sürdü-rülebilir faydalar sağlamayı hedef edinmiş ve bunun için özveriyle çalışan çok büyük bir ailenin üyeleriyiz.
Aynı amaç ile birlikte çalıştı-ğımız, meslektaşlarımız, arka-daşlarımız ve dostlarımız ile bazen zorunlu ayrılıklar yaşıyoruz.
Bugünde burada Amasya OİM bünyesinde uzun yıllar fedakârca, azim ve istekle hiz-met vermiş meslektaşlarımızı aynı başarılı hizmetlerini sürdürmeleri için yeni görev-lerine uğurlamak için toplanmış bulunmaktayız.
Meslektaşlarımıza hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor yeni görevlerinin hayırlı olmasını ve başarılarını diliyorum. dedi.
Tayin olarak Amasya OİM’den ayrılan; Şamil Doğru, Ümit Yaşar, Şevki Çakmak yapmış oldukları konuşmada; ‘’Birlikte görev yaptığımız yıllar içerisinde güldüğümüz ve üzüldüğümüz zamanlarımız oldu, Ayrılıyor olmaktan üzgün, güzel dostluklar biriktirdiğimiz için memnun ve mutluyuz.
Haklarınızı helal ediniz .’’diyerek Meslektaşlarına ,dostlarına, veda ettiler.
Ardından emekliğe ayrılan Personele plaket ve hediyeleri verilerek program sona erdi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.