Son Dakika

Vefa Grubundan 23 Nisan doğumlu çocuklara pasta sürprizi

Vefa Grubundan 23 Nisan doğumlu çocuklara pasta sürprizi

Suluova Kaymakamlığı VEFA Sosyal Destek Grubu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı evlerinde kutlayan ve 23 Nisan doğumlu olan 5 çocuğa pasta sürprizi yaparak hediyeler verdi. .

Tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan yeni tip koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında dışarı çıkmaları kısıtlanan 65 yaş ve üstü ihtiyaç sahipleri ile yalnız yaşayan ve kronik rahatsızlığı bulunan vatandaşlarımızın temel ihtiyaçlarını karşılamak adına 7/24 saat hizmet veren Suluova VEFA Sosyal Destek Grubu, 23 Nisan Çocuk Bayramı dolayısıyla 23 Nisan doğumlu çocuklara sürpriz yaptı.

23 Nisan doğumlu çocukları tespit eden Vefa Sosyal Destek Grubu, aile ve çocuktan habersiz pasta ve çeşitli hediyeler alarak belirlenen adrese gidip kapıyı çaldı.

Ellerinde pasta ve hediyeler ile VEFA Sosyal destek Grubu görevlilerini karşısında gören ve şaşkınlık geçiren 23 Nisan doğumlu çocuklar büyük bir sevinç yaşadı.

Suluova’da yaşayan ve sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle evde kalan 23 Nisan doğumlu Berat Ünal, Rüya Çöl, Nisanur Altuntaş, Betül Demirci ve Yiğit Söylemez’e pasta sürprizi yapan VEFA Sosyal Destek Grubu Koordinasyonundan Sorumlu Alper Günaydın ile diğer görevliler, aynı zamanda 23 Nisan Çocuk Bayramlarını kutladı.

Karşısında doğum gününü kutlayan görevlileri görerek büyük bir mutluluk yaşayan 23 Nisan doğumlu çocuklar ve velileri, sürpriz dolayısıyla VEFA Grubu yetkilileri ile görevlilere nazik davranışları ve destekleri için teşekkür ettiler.

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: 4 kişi

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, oturan insanlar

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, ayakta duran insanlar

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlar

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı