Son Dakika

Yanık’tan Başkan Sarı’ya veda ziyareti

Yanık’tan Başkan Sarı’ya veda ziyareti

Amasya Valiliği’nde İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü görevinden emekliye ayrılan Hamdi Yanık, Belediye Başkanı Mehmet Sarı’yı makamında veda ziyaretinde bulundu.
44 yıllık memuriyet hayatının 32 yılını Amasya Valiliği’nde İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü geçirdikten sonra emekliye ayrılan Hamdi Yanık, Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı’ya ma-kamında bir ziyarette bulunarak, veda etti.
Nazik ziyaretinden dolayı Yanık’a teşekkür eden Başkan Sarı, hizmet süresinde Amasya’ya verdiği öz-verili çalışmalarından dolayı şahsına teşekkür etti. Amasya halkına özveri ile yıllardır hizmet eden ve emekliye ayrılan Hamdi Yanık’a emeklilik hayatında başarılar dileyen Başkan Sarı; “Büyük bir özveri ile görevini yerine getiren kadim dostum Hamdi Yanık, görev süresi boyunca ortaya koyduğu pozitif enerjisi ve çalışkanlığı ile akıllarda kalacaktır. Bugüne kadar gerçekleştirdiği hizmetlerden dolayı kendisini tebrik ediyorum. Kendisine bundan sonraki hayatında sağlık mutluluk ve huzur diliyorum” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı