Son Dakika

YAŞLILARIMIZ EN KIYMETLİ HAZİNEMİZDİR”

Amasya Valisi Mustafa MASATLI 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Amasya Valisi Mustafa MASATLI, mesajında şu ifadelere yer verdi; Yaşlı-larımız; geçmişin tecrübe-lerini bugünlere aktaran, milli kültürümüzü ve top-lumsal değerlerimizi yarın-lara taşımamızı sağlayan en kıymetli hazinemizdir.
Bizleri yetiştiren, koru-yup kollayan değerli büyük-lerimize, yaşama sevinç-lerini kaybetmeden, sağlık ve huzur içinde yaşama-larına katkı sağlamak, hak ettikleri saygı ve sevgiyi ek-siksiz bir biçimde göstere-rek gönüllerini hoşnut tut-mak.ve hayatlarını kolay-laştırmak hepimizin öncelikli görevidir.
Sayın Cumhurbaşkanı-mız liderliğindeki hükü-metimiz de büyüklerimize sunulan hizmetlerin kalitesini artırmaya yönelik çalışmaları ve sosyal ve ekonomik reformları özveriyle sürdürmeye devam etmektedir.
Büyüklerimizin varlığı ailenin birleştirici unsurudur. Bu bakımdan toplum olarak çocuklarımıza, büyüklerine gösterecekleri sevgi ve saygının önemini anlatan, aradaki bağları daha da sağlamlaştırmalıyız.
Bu düşüncelerle değerli büyüklerimin Yaşlılar Gününü kutluyor, kendilerine aileleriyle birlikte sağlık, huzur ve mutluluk dolu uzun ömürler temenni ederek, hürmetle ellerinden öpüyorum.”ifadelerine yer verdi

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.