Son Dakika

“YAVRULARIMIZIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Amasya Belediyesi Park Bahçe Müdürlüğü ekipleri “Çocuk parkı olmayan mahalle kalmayacak” sloganıyla yola çıka-rak, mahallerde yeni oyun parkı alanları oluşturuyor.
Şeyhcui Mahallesi’nde ihtiyaç duyulan noktalarda çocuk parkı alanları oluşturan ekipler diğer mahallelerde de yeni park alanları oluşturacak.
Ekipler, şehrin dört bir yanına yeni parklar kazandırırken bir yandan da eski-yen park mobilya ve gruplarını yeniliyor. Son olarak Şeyhcui Mahallesi’nde yeni iki oyun parkı oluşturarak, mahalle sakinlerinin nefes alacağı ve çocukların güvenle oyun oynayacağı alanlar hazırlıyor.
Alan, zemin çalışmalarının tamamlanması-nın ardından aydınlatma ve oturma alanları da eklenerek halkımızın hizmetine sunulacak. “Yavrularımızın yüzünü güldürmeye devam edeceğiz”Çocukların daha güvenli ve daha temiz parklarda oynaması için, park sayılarını artırdıklarını ve yenileme çalışması yaptıklarını söyleyen Amasya Bele-diye Başkanı Mehmet Sarı, şunları kay-detti:”Amasya’mızda çocuk parklarımızın sayısı artırılarak ve yenileyerek, geleceğimizin teminatı yavrularımızı mutlu ve neşeli görmek bizlere verdikleri en büyük armağandır.
Belediyemiz, yarınlarımızın sahibi çocuklarımızın sağlam temellerle büyümelerinin en doğru yolunun mutlu, huzurlu çocukluktan geçtiği felsefesi ile mevcut parkları yeniliyor.
Tüm mahallelerimizde, eski parklarımızda da yenileme çalışması yapıyoruz. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın eğlenip güzel vakit geçirebilecekleri, eğlenirken öğrenebilecekleri alanları şehrimizin her bir noktasına, tüm çocukların ulaşabileceği yakınlıkta bölgelere yapılması ve her mahallemizde çocuk parklarının çoğaltılması adına çalışmalarımıza devam ediyoruz.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı