Son Dakika

YEDAŞ, Hizmet Ağını Genişletmeyi Sürdürüyor

YEDAŞ, Hizmet Ağını Genişletmeyi Sürdürüyor

Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş.-(YEDAŞ), vatandaşlara daha hızlı hizmet ve-rebilmek amacıyla Türkiye’nin en büyük hiz-met ve ödeme kuruluşu olan N Kolay ile anlaştı. Samsun, Ordu, Çorum, Amasya, Si-nop illerinde yaklaşık 3 milyonun üzerinde vatandaşın elektrik enerjisi ihtiyacını karşı-layarak, ‘hizmet bölgelerine değer kat-mak’ve ‘sunduğu hizmetleri mükem-melleştirmek’ hedefiyle çalışmalarını sür-düren YEDAŞ, şimdi de Türkiye’nin en bü-yük hizmet ve ödeme kuruluşu olan N Kolay ile anlaşarak hizmet ağını genişletmeyi sür-dürüyor. 5 İlde 78 Şubede Hizmet
YEDAŞ, sorumluluk alanındaki 5 il ve ilçelerindeki 78 N KOLAY Şubesi aracılığıyla tüketicilerine talep ve ödeme işlemlerine yönelik hizmet sunacak. Tüketiciler, YEDAŞ Müşteri Hizmetleri merkezlerinde yaptıkları tüm işlemleri, herhangi bir fark ücreti öde-meden N Kolay noktalarından da yapabile-cekler. N Kolay şubelerinden hafta sonları da işlem yapmak mümkün olacak.
Bağlantı Anlaşması, Arıza Bildirimi, Fat-ura Tahsili, Borç Sorgulama
YEDAŞ, hayata geçirdiği bu yeni model ile müşterilerine ihtiyaç duyabileceği tüm hizmetleri yerinde vermeyi hedefledi.
Böylelikle, talep girişi, bildirim/evrak sorgulama, bilgi güncelleme, elektrik arıza bildirimi, borç sorgulama, planlı kesinti SMS talebi, sayım noktası, POD sorgulama, kaçak-/usulsüz elektrik kullanımı ihbarı, so-kak aydınlatma arıza bildirimi, planlı kesin-tiler tedarikçi ve üretici sistem kullanım faturaları, kaçak kullanım faturaları ve bağ-lantı bedellerinin ödeme işlemleri, kaçak kullanım faturalarından kaynaklı icra takip öde-meleri gibi tüm talep ve ödemeler için N Ko-lay kuruluşunu yetkilendirildi.
YEDAŞ, Çağrı merkezi, web sitesi, online işlemler, ALO 186 gibi interaktif hizmet kanalları üzerinden tüm işlemlerin yanı sıra, ulaşılabilirlik noktasında da müşteri iletişim ağlarını genişletiyor.
Yepyeni bir hizmet anlayışı ile abone-lerine kesintisiz ve kaliteli bir hizmet sun-maya devam etmeyi hedefliyor.
‘Müşteri Memnuniyeti Önceliğimiz’
N Kolay ile gerçekleştirilen yeni hizmet anlaşmasıyla ilgili açıklamada bulunan YEDAŞ Genel Müdürü Hasan Yasir Bora, “Kurumumuz, sürdürülebilirlik anlayışı ve ileri teknoloji uygulamaları ile sektöre yön veren yeni nesil enerji şirketi olmak vizyonu doğrultusunda hızla ilerlemektedir. Yapmış olduğumuz tüm bu çalışmalar ile yarını da düşünüyor, geleceğe yatırım yapıyoruz. Yeni nesil bir enerji şirketi olarak günümüz teknolojisini göz önünde bulunduruyor, iş süreçlerimize yansıtıyoruz.
N Kolay ile de müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımıza bir yenisini eklemek-ten büyük mutluluk duyuyoruz.
Hem müş-teri deneyim süreçlerini hem de sistemimizi baştan aşağı yeniliyoruz. Bu çalışmamız ile tüm müşterilerimizin bizlere ulaşabilirliğini üst seviyeye çıkartmayı he-defliyoruz.
Tüm tüketicilerimizin mevkilerine yakın lokasyonlarda ödeme noktaları oluşturarak onların işlemlerini hızlı ve kolay şekilde yü-rütmelerini sağlıyoruz.
Ödeme kanallarının sayısını artırarak müşteri iletişim ağlarını genişletmeye de-vam ediyoruz” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı