GÜNCEL HABER

Yeniköy mahalle sakinlerinden Başkan Sarı’ya teşekkür

Yeniköy mahalle sakinlerinden Başkan Sarı’ya teşekkür

Yeniköy Mahalle Muhtarı Ercan Köse yapılan hizmetlerden dolayı mahalle sakinleri adına Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı’ya teşekkür etti.
Amasya belediyesine bağlı birimler tarafından bir aydır Yeniköy mahal-lesinde yapılan çalışmaların sona gelinmesi nedeniyle Yeniköy mahalle muhtarı Ercan Köse, Belediye Meclis Üyesi Mustafa Karakaş, Eğitimci Feti Kabacı ve mahalle sakinleri Belediye Başkanı Mehmet Sarı ve ekibe teşekkür etti. Yeniköy Mahalle Muhtarı Ercan Köse, “Belediye Başkanımız Sn. Belediye Başkanımız Mehmet Sarı, Belediye Başkan Yardımcımız Ali Özel ve ekibine mahallemiz içerisinde 50 yıldır çözülemeyen içme suyu problemini giderdikleri ve ara yollarımızın genişletilmesi için bir aydır mesai harca-dıkları için teşekkür ediyorum” dedi. Daha sonra söz alan Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı ise, “Konuları sizleri anlatmamıza gerek yok.
Zaten sizler yapılan çalışmaların içerisinde yer alıyorsunuz. Hizmet noktasında bizim için gönül, saygı ve muhabbet esastır. Yapılacak hizmetlerin gitmesinde Amasyalı olmak bizim için yeterlidir. Bu noktada burası da bizim bir mahallemizdir.
Şeyhçuiye ne hizmet gidiyorsa, diğer mahallelerimize ne çalışma gidiyorsa, bu bölgemizde aynı öncelik ve özelliktedir. Biz Cenabı hakkın yarattığı kulların fıtratan eşit ve kul olduğunu bilenlerden birisiyim. Biz her konuşmamızda dile getiriyoruz; Amacımız hoş bir seda bırakabilmek. Yani biz arkamızda geniş katılımlı bir dua olsun isteriz. Onun haricinde hiç kimseden bir talebimiz, arzumuz ve hiçbir beklentimiz asla olamaz. Bu anlamda mahallemize yapılan hizmette emeği geçen tüm personelimize teşekkür ediyor, mahalle halkımızın güzel günlerde bu noktaları kullanmalarını diliyorum” diye konuştu.
Konuşmaların ardından Yeni Mahalle Muhtarı Ercan Köse, günün anısına Başkan Sarı’ya çiçek ve tablo hediye etti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı